У лінійці Chevrolet з’явився новий електричний кросовер

0 200

Компанія Chevrolet представила новий кросовер Equinox EV. Будучи «батарейною» версією звичайного Equinox зразка 2016 року, за фактом він став зовсім іншою моделлю, яка не має з «однофамільцем» практично нічого спільного.

Паркетник довжиною близько 4,7 метра побудований на передовій модульній платформі Ultium від General Motors, яку вже використовують пікапі Chevrolet Silverado EV та кросовері Chevrolet Blazer EV, а також низці інших «електричок» американського концерну.

Шевроле Equinox EV. Фото Шевроле

Конфігурацій Chevrolet Equinox EV лише дві

Базовий Equinox EV отримав передній привід та єдиний електродвигун, що видає 210 к.с. і 328 Нм крутного моменту. У повнопривідній версії eAWD передбачені вже два електричних силових агрегати із сумарною віддачею 290 к.с. та 469 Нм. Останні дозволяють кросоверу розганятися до 60 миль на годину (97 км/год) за шість секунд та буксирувати причепи масою до 680 кг.

Місткість батарей у Chevrolet поки не уточнюють, але для передньопривідних машин буде доступно два види акумуляторів із запасом ходу в 400 і 480 км, а для повнопривідних – лише один, повної зарядки якого вистачає на 450 км автономного шляху. Зарядний пристрій постійного струму потужністю 150 кВт входить до стандартного оснащення автомобіля.

Інтер’єр Шевроле Equinox EV. Фото Шевроле

Випускатимуть електричний Chevrolet Equinox EV там же, де і бензиновий – у Мексиці. У продаж він надійде восени 2023 року, а пропонувати його планують у чотирьох комплектаціях (1LT, 2LT, 2RS та 3RS), що відрізняються одна від одної обладнанням та декором.

Хочете заощадити 50 гривень при оформленні автомобільної страхівки ОСАГО? Переходьте - СЮДИ і вводьте промокод AVTOSOTA. Також, читайте Avtosota в - Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.