Концерн Volkswagen представив новий великий кросовер

0 392

Компанія Volkswagen представила новий великий кросовер Volkswagen Tavendor для ринку КНР.

У кросоверній лінійці Volkswagen знову поповнення. Тепер у ній є новий купе-кросовер Tavendor, який став аналогом та прямим конкурентом купеподібного Teramont X, призначеного тільки для китайського ринку.

На відміну від “Терамонта”, випуском яких у Китаї займається спільне підприємство SAIC-Volkswagen, Tavendor – продукт спільного підприємства FAW-Volkswagen. Більше того, це повністю самостійна модель з оригінальним кузовом, яку збудували на спільній для всіх «Фольксвагенів» платформі MQB.

Volkswagen Tavendor

За габаритами нове крос-купе більше “Туарега”: 4936 мм завдовжки, 2015 мм завширшки і 1756 мм заввишки. При цьому колісна база у нього така сама, як у всіх “Терамонтів” (звичайного та купеподібного) – 2980 мм.

П’ятимісний салон Tavendor оформлений у тому ж стилі, що й у решти сучасних Volkswagen для китайського ринку. Тут два майже “безшовно” з’єднані між собою екрани, мінімум фізичних клавіш, міні-селектор трансмісії та продуманий задній ряд, де є регулювання нахилу спинок та окрема зона “клімату”.

Volkswagen Tavendor

Технічно нове крос-купе ідентичне “Терамонт”. Базова версія оснащена 2,0-літровою 186-сильною “турбочетвіркою”, а комплектації дорожче мають форсований до 220 “коней” турбодвигун. Коробка передач тільки одна – семиступінчастий “робот” DSG з двома зчепленнями, який поєднується як з переднім, так і повним приводом.

Продажі Volkswagen Tavendor розпочнуться в Китаї до кінця цього року. Ціни поки невідомі, але якщо орієнтуватися на конкуруючий з ним Teramont X, можна припустити, що він обійдеться мінімум у 45 тисяч доларів.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь