Названа причина, через яку може загорітися новий Mercedes-Benz C-Class 2022 модельного року

0 109

Седан німецької збірки Mercedes-Benz C-Class 2022 модельного року може спалахнути при попаданні в багажне відділення води. Небезпека спалаху може призвести до виникнення різних аварійних ситуацій. Саме тому керівництво ухвалило рішення про відкликання транспортних засобів. Усього під процедуру повернення потрапляє 6700 автомобілів.

Усі машини будуть відкликані та відправлені до дилерів на здійснення ремонтних робіт, які будуть виконані у короткий термін. Після ремонту транспортні засоби повернуть власникам. Виробник просить водіїв не ігнорувати прохання та надавати машини на здійснення ремонту. Інакше керівництво компанії знімає з себе всю відповідальність за можливе займання.

Під процедуру відкликання підпадають транспортні засоби, випущені у період з 24 червня 2021 року до 13 травня 2022 року. Всі машини пройдуть діагностику і тільки після неї буде відомо, який ремонт потрібно здійснити. Наразі даних про дорожньо-транспортні пригоди із загорянням не зафіксовано.

Mercedes-Benz C-Class 2022

Mercedes-Benz C-Class 2022 модельного року відрізняється практичністю, більш рельєфними формами та багатим оснащенням. У порівнянні з раніше представленою модифікацією, оновлена ​​версія відрізняється іншою решіткою радіатора, а також зміненим заднім бампером.

У салоні використана натуральна шкіра, а також м’який пластик та зроблена гарна шумоізоляція. На передній панелі в салоні встановлений великий екран мультимедіа, а з боків – дефлектори повітроводу.

 

Mercedes-Benz C-Class 2022

Під капотом може бути встановлений бензиновий або дизельний двигун. Розігнатися до першої сотні можна за 7,3 секунд, а показник максимальної швидкості 239 кілометрів на годину. Разом з ним працює дев’ятиступінчаста автоматична коробка передач та задній привід.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь