Іран та росія випускатимуть автомобіль розроблений в далекому 2004 році

0 33

В той час, коли нормальні країни та їх автовиробники розробляють, тестують та виводять на ринок безпілотні автівки, нові моделі шикарних, комфортних, швидких, екологічних та інноваційних автомобілів росія шукає партнерів, щоб заново винайти колесо. Тепер вже з Іраном обговорюють “можливість оптимізації спільних планів у галузі автомобілебудування”.

Країна-терорист має надію, що співпраця двох країн в автомобільній промисловості може бути “багаторівневою”. Вона включає обмін різними технологіями і вдосконалення знань, а також навичок. Все це має стосуватися випуску майбутніх транспортних засобів, створених на єдиній платформі, яка розроблятиметься виробниками двох країн.

Першим спільним проектом у галузі автомобілебудування стане проект Logan-90, який дозволить розробити модернізований варіант транспортного засобу Renault Logan першого покоління.

Перший варіант під назвою Renault Tondar L90 випускався в Ірані з 2007 до 2019 року. Саме його планують доопрацювати та вдосконалити виробники, розпочавши активний випуск та виробництво на території одразу двох країн. Дивно, що “надкраїна” в 2022 році не може самотужки розробити хоча б щось схоже на сучасне авто, а партнериться з іншою країною, щоб продукувати моделі 20-річної давності.

Пропаганда вже починає оправдовуватися, що головною особливістю цього транспортного засобу має стати доступна ціна. Автомобіль, типу стане хорошим варіантом для молодих, покупців-початківців, які тільки недавно отримали посвідчення водія, тому обирають собі “підходящий” транспортний засіб.

Під капотом майбутнього автомобіля буде встановлений 1,6 або 1,8 літровий силовий агрегат потужністю 100 або 110 кінських сил. Пару складе п’ятиступінчаста механічна коробка передач або роботизована трансмісія. Привід може бути лише переднім. Інших комплектацій не передбачено.

Також виробник має зайнятися випуском інших моделей, які поки що засекречені. Вся інформація озвучуватиметься в рамках здійснення співпраці для того, щоб транспортні засоби, що розробляються, влаштовували покупців двох країн, які хочуть купувати бюджетні автомобілі.

Власне, так вихваляє можливу співпрацю мокшанська пропаганда. По-факту, нація вбивць хоче пересісти на черговий аналоговнет. 2022 рік і Renault Logan 2007 року це верх ідіотизму. Напишіть свою думку в коментарях.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь