Стало відомо, в яких країнах українці купують електроавтомобілі найбільше

0 19

За півроку українці розмитнили 8000 електрокарів, майже третина з них – зі США. Найдешевші машини завозять з Норвегії, а найдорожчі – з Німеччини

Основним постачальником вживаних електромобілів до України за підсумками першого півріччя 2022-го є США з часткою 31,4%, або понад 1000 авто. Про це повідомляє Інститут досліджень авторинку.

Згідно з даними, до п’ятірки країн-лідерів, звідки завозилася найбільша кількість електрокарів, також увійшли:

  • Китай – 649 авто, 19,8%;
  • Німеччина – 364 авто, 11,1%;
  • Норвегія – 362 авто, 11%;
  • Польща – 290 авто, 8,8%.

імпорт електрокарів

Середня митна вартість автомобілів зі США становить $21,5 тис. Найпопулярнішими вживаними “американцями” стали Tesla Model 3, Nissan Leaf та Tesla Model S.

Китайські електромобілі в середньому коштують $24,8 тис. До топ-3 моделей входять Volkswagen ID.4, Honda M-NV та Volkswagen E-Lavida.

З Німеччини українці імпортували електромобілі за середньою ціною $28,1 тис., що є найвищим показником серед інших держав. Найпопулярнішими авто з цієї країни є Volkswagen E-Golf, Renault Zoe та Tesla Model 3.

Щодо Норвегії, то середня вартість електроавто становить $8600 – це найнижчий показник. Тут лідерами стали електричні Nissan Leaf, Volkswagen Golf та Renault ZOE.

З сусідньої Польщі українці завозять електромобілі середньою вартістю $20,5 тис. Це найчастіше Nissan Leaf, Renault ZOE та Volkswagen E-Golf.

Хочете заощадити 50 гривень при оформленні автомобільної страхівки ОСАГО? Переходьте - СЮДИ і вводьте промокод AVTOSOTA. Також, читайте Avtosota в - Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.