У Honda розповіли про двигун нового покоління Hornet

0 34

Нове покоління нейкіду Honda Hornet отримає двоциліндровий 750-кубовий двигун – така інформація з’явилася на офіційному сайті виробника. Рядні «двійки» правлять балом останнє десятиліття, проте, сімейство Hornet до останнього хизувалося саме «четвірками». Тепер відмовитись від них вирішила і Honda.

Нове покоління Honda Hornet, вперше у своїй історії, відмовиться від 4-циліндрового двигуна на користь “двійки”.

Характеристики нового двигуна вже відомі: 755-кубовий агрегат видає 67,5 кіловат при 9500 об/хв і 75 ньютон-метрів крутного моменту вже з 7250 об/хв. Не обійшлося і без улюбленого японцями газорозподільного механізму Unicam, у якому одна пара клапанів відкривається через коромисла, а друга – кулачками розподільчого напряму.

Керує проектом Фуюкі Хосокава, який паралельно працює над новим флагманським спортбайком CBR1000RR-R Fireblade

Honda мотоКонструктивно агрегат нагадує двигун, що дебютував на літровому турендуро Africa Twin і круїзері Rebel, крім схожого компонування і схеми ГРМ, вони мають і однакове розташування шийок колінвала, віддалені один від одного на 270 градусів.

Така нерівномірність робить крутний момент пульсуючим, що нагадує V-подібні силові апарати старої школи.

Зрозуміло, новий мотор ляже не тільки в основу нового Hornet, а й з’явиться на інших мотоциклах, першим з яких, за прогнозами експертів, має стати новий 750-кубовий туристичний ендуро Africa Twin 750, прем’єра якої запланована цієї осені.

Хочете заощадити 50 гривень при оформленні автомобільної страхівки ОСАГО? Переходьте - СЮДИ і вводьте промокод AVTOSOTA. Також, читайте Avtosota в - Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.