Українцям повернули послугу належного користувача: що це за функція та кому вона потрібна

0 10

Ініціювати призначення належного користувача в е-кабінеті водія може як власник авто, так і сам водій – для цього необхідно лише 2 документи.

В електронний кабінет водія повернулася послуга призначення належного користувача, тобто того, хто на законних підставах користується транспортним засобом, що не належить йому. Про це повідомляє Патрульна поліція.

Також з’явилася функція скасування призначеного належного користувача онлайн.

Це важливо, адже, якщо за кермом водій, якому не належить авто, та він порушив ПДР, нести відповідальність за скоєне правопорушення має він, а не власник транспортного засобу. Тому можливість призначати належного користувача стане в нагоді саме в таких ситуаціях.

– зазначив перший заступник голови Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький.

кабінет водія електронний

Для замовлення послуги необхідно:

  • належному користувачу в кабінеті водія потрібно мати посвідчення водія відповідної категорії;
  • власнику авто – свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу.

Щодо скасування належного користувача, то для цього існує спеціальна кнопка в кабінеті водія, яка доступна лише власнику авто.

У Патрульній поліції наголосили, що ініціювати призначення належного користувача в е-кабінеті водія може і власник транспортного засобу, і сам водій.

Нагадаємо, на початку серпня сервісні центри Міністерства внутрішніх справ разом із командою державної компанії “Інфотех” відновили частину онлайн-послуг у електронному кабінеті водія.

Хочете заощадити 50 гривень при оформленні автомобільної страхівки ОСАГО? Переходьте - СЮДИ і вводьте промокод AVTOSOTA. Також, читайте Avtosota в - Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.