Опитування показало, скільки відсотків українців перестали користуватися автомобілем після 23 лютого

0 13

Головною причиною відмови стало стрімке зростання цін на пальне – воно вплинуло на 77% опитаних. Крім того, у багатьох просто зникла необхідність їздити машиною.

Від початку повномасштабного вторгнення росії близько 65% українських автовласників стали рідше користуватися автомобілем. Про це йдеться у дослідженні соціального проекту YOUкраїна.

Водночас 15% від загальної кількості опитаних практично перестали користуватися автомобілем.

У 19% респондентів нічого не змінилося, а 12%, навпаки, стали користуватись машиною більше.

без авто опитування

Головною причиною, через яку українці почали менше їздити на авто, стало стрімке зростання цін на пальне – воно вплинуло на 77% опитаних. Також респонденти назвали серед причин складності з покупкою пального (41%) відсутність необхідності їздити на авто (39%). Лише 1% опитаних поскаржився на поломку машини.

За умови підвищення цін на паливо до критичних позначок лише 11% респондентів заявили, що це жодним чином не вплине на їхній спосіб життя. 62% скоротять переміщення своїм авто, а 25% зовсім перестануть на ньому їздити.

без авто опитування

При цьому на питання про рівень цін, які вони назвали б необґрунтовано високими, українці назвали 60 грн за літр для бензину, 39 грн – для газу та 57,5 ​​– для дизеля. Оптимальним рівнем для респондентів став бензин за 35,6 грн. за літр, газ – по 21 грн. та дизель – по 37 грн.

Хочете заощадити 50 гривень при оформленні автомобільної страхівки ОСАГО? Переходьте - СЮДИ і вводьте промокод AVTOSOTA. Також, читайте Avtosota в - Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.