Стало відомо, у яких областях України запрацював сервіс оренди авто

0 23

Для клієнтів доступними є до 10 автомобілів марки Hyundai Sonata, які працюють на газі, мають автоматичну коробку передач та місткий багажник.

Перший в Україні сервіс каршерінгу Getmancar запустився у Львові. Тепер українці можуть за допомогою мобільного додатка орендувати авто та мандрувати західними областями України.

Клієнти сервісу можуть орендувати через додаток машину у Львові та пересуватися нею Львівською, Тернопільською, Івано-Франківською, Закарпатською та Волинською областями. За правилами станційного каршерінгу повернути авто необхідно буде у певних зонах саме у Львові.

Спеціальний тариф для подорожей включає лише добову оренду та оплату за кілометраж (4 грн/км), а паливо надається за рахунок компанії.

Нині в цій частині країни доступними є до 10 автомобілів марки Hyundai Sonata, які працюють на газі, мають автоматичну коробку передач та місткий багажник. Загалом в автопарку сервісу налічується близько 600 машин.

Hyundai Sonata N Line

Сервіс каршерінгу Getmancar також працює у Києві та Дніпрі. Найближчим часом розпочинає роботу в Грузії, зокрема в Батумі та Тбілісі, у подальших планах – країни Європи. Є заявки з-за кордону та різних міст України, із Запоріжжя та Кривого Рогу.

Getmancar – український сервіс каршерінгу, який працює з 2017 року та пропонує оренду автомобілів різного класу похвилинно, погодинно та подобово. Нині кількість користувачів сервісу становить понад 180 тисяч.

Нагадаємо, у додатку “Дія” знову можна скористатися послугою шерінгу автомобіля. Поділитися техпаспортом з рідними чи знайомими можна лише за кілька хвилин.

Хочете заощадити 50 гривень при оформленні автомобільної страхівки ОСАГО? Переходьте - СЮДИ і вводьте промокод AVTOSOTA. Також, читайте Avtosota в - Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.