Оригінальні автомобілі Mitsubishi Motors в Україні за доступними цінами

0 151

З травня 2016 року компанія MMC є офіційним дистриб’ютором автомобілів Mitsubishi в Україні та Молдові. За роки співпраці з відомим японським автоконцерном вдалося вибудувати чіткий механізм поставки оригінальних марок машин та комплектуючих до них. На сьогоднішній день під керівництвом MMC функціонує широка дилерська мережа Мітцубіші, завдяки чому кожен бажаючий може купити автомобіль в Києві, Харкові, Львові, Запоріжжі, Дніпрі та інших великих українських містах.

Асортимент автомобілів та основні послуги

На офіційному українському сайті Mitsubishi Motors представлені найбільш сучасні марки цього японського бренду:

 • Eclipse Cross;
 • ASX;
 • Outlander;
 • Pajero Sport;
 • L200.

Кожна марка має декілька конфігурацій, причому для них роздруковані власні прайс-листи, в яких прописані точні характеристики.

Для більшої зручності на сайті дистриб’ютора реалізований фільтр пошуку. Автомобілі можна сортувати за кількома параметрами:

 • дизельний двигун;
 • бензиновий двигун;
 • автоматична або механічна коробка передач.

Щоб пересвідчитися у високій якості автомобілів, можна зробити запит на тест-драйв. Для цього необхідно зайти у відповідну категорію и виконати декілька кроків:

 1. Вибрати марку автомобіля для тестування (система сама запропонує доступні варіанти).
 2. Обрати дилера (доступні точки будуть представлені на мапі).
 3. Вписати персональні дані: ім’я, прізвище, контактний телефон та електронну адресу.
 4. Відправити запит, натиснувши на відповідну кнопку.

Після тест-драйву можна розпочати купівлю авто. Дилерські центри Міцубісі дозволяють купувати будь-яку з представлених моделей за готівку або у кредит. За бажанням можна розрахувати умови кредитування прямо на сайті дистриб’ютора. Користувачу доступні всі необхідні інструменти: від суми першого внеску до загального строку кредитування.

Mitsubishi

Додаткові послуги

Однією з ключових переваг дилерської мережі Міцубісі в Україні є те, що потенційний власник може не лише придбати оригінальне японське авто, а й розраховувати в майбутньому на якісне гарантійне та післягарантійне обслуговування.

На сайті дистриб’ютора можна записатися на сервіс, вказавши державний та VIN-номер автомобілю, його модель, обравши дилера та зручну дату відвідування, а також вписавши персональні дані. Кожен дилерський центр має у власному розпорядженні лише оригінальні запчастини для кожної з моделей, які виготовлені за корпоративними стандартами, тому у їх якості можна не сумніватися. Крім того, кожен працівник сервісної служби має необхідну підготовку для ремонту фірмових японських машин, одже, він точно знатиме, як усунути ту чи іншу несправність.

Окремою опцією виступає проведення планового технічного огляду. Замовити цю послугу також можна на веб-сторінці дистриб’ютора. Система автоматично розраховує вартість техогляду в залежності від віку авто та його потенційного пробігу.

В компанії MMC розуміють, що багато водіїв хочуть надавати своїм машинам унікальні риси, які будуть вирізняти їх з-поміж інших авто цієї ж моделі. Саме тому на дистриб’юторському сайті можна замовити аксесуари для різних марок Міцубісі. Асортимент додатків включає позиції на будь-який смак: накладки на бампери, колісні диски, накладки на педалі, дефлектори та пороги, спеціальні агрегати для транспортування велосипедів.

Наостанок варто відзначити, що компанія MMC регулярно оновлює свої акційні пропозиції, завдяки яким можна придбати авто або окремі комплектуючі за більш вигідними умовами.


➡Відкриваємо ❗❗Збір коштів на на МАВІК 3. Гарячі хлопці - На гарячому напрямку..😎 Як завжди є потреба в дронах..!!
Сльозливого тексту не буде, самі знаєте, як це важливо..!! Віримо, Ви втомлені. Але, там нашим захисникам важче в рази. Разом до перемоги..
🎯Ціль: 115 000 ₴ Для переказу тисність на 👉 Посилання на банку або ж номер картки 5375 4112 0962 9158

Всім здоров'я❤️


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь