Кабмін вкотре спростив реєстрацію автомобілів для українців

0 51

Кабмін перевів деякі послуги щодо реєстрації авто в електронний формат. Також змінили процедуру обміну іноземного посвідчення водія на українське

Кабінет міністрів на засіданні 10 вересня ухвалив постанову про внесення змін до процедур реєстрації транспортних засобів та допуску громадян до управління. Документ передбачає спрощення процесів шляхом переведення їх у електронний формат, пише постійний представник уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук.

Зокрема деякі послуги з перереєстрації автомобіля водій зможе замовити через електронний кабінет або портал “Дія”. При цьому перелік таких послуг буде відомий після публікації відповідної постанови.

дія

Крім того, уряд визначив список реєстраційних процедур, які здійснюватимуться без проведення експертного дослідження автомобіля фахівцями експертної служби МВС та/або судовими експертами.

Також постанова уточнює окремі положення щодо обміну посвідчення водія іноземної держави на національне посвідчення водія.

Раніше повідомлялося, що у додатку “Дія” знову можна скористатися послугою шерингу автомобіля. Поділитися техпаспортом з рідними чи знайомими можна лише за кілька хвилин.

Хочете заощадити 50 гривень при оформленні автомобільної страхівки ОСАГО? Переходьте - СЮДИ і вводьте промокод AVTOSOTA. Також, читайте Avtosota в - Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.