Експерт дав поради, як заробити під час війни на вживаних автомобілях

0 57

За відсутності завезення нових авто завіз уживаних може стати популярним бізнесом.

В умовах відсутності повноцінного завезення в країну нових автомобілів завіз уживаних авто може стати популярним бізнесом. Про це розповів аналітик компанії “Центр біржових технологій” (ЦБТ) Максим Орищак.

За його словами, ціни на автомобілі більше не коливатимуться різко, і загальний тренд, який зараз формується, піде на плавне здешевлення.

Автомобілі в Україні будуть у середньому без значних коливань цін, але з тенденцією їхнього зниження на 10-15%. Причина в тому, що попит на велику техніку зростати не може через безгрошів’я населення.

– вважає Максим Орищак.

Він підкреслює, що в умовах війни скорочуються доходи, а потреба в грошах зростає, і одним із джерел великих сум стає продаж таких активів як автомобілі. Тому зростатиме пропозиція на ринку вживаних автомобілів.

Пропозиція зростатиме на б/в ринку, але нових якісних надходжень не передбачається, доки не закінчиться війна. Якщо вже зараз Україна посідає шосте місце у списку країн з найбільшою кількістю автомобілів зі скрученим пробігом, то перспектива погіршення пропозиції на вторинному ринку очевидна.

– вважає Максим Орищак.

Він прогнозує, що це може спровокувати бум доходів автомайстерень, а також новий вид діяльності для українців, які залишилися без роботи – пригонаняти з-за кордону та торгувати в Україні уживаними авто.

Ринок нових автомобілів впав на 64%, але продаж повільно відновлюється. У червні українці придбали майже 3000 машин

Як раніше ми стали “кладовищем” для уживаних авто з Європи, так і зараз пропозиції кращими ставати не будуть. Це непогано для автомайстерень, у яких завжди буде багато роботи. І також це непоганий бізнес для тих, хто зараз думає, чим зайнятися, щоб заробляти під час війни.

– радить Максим Орищак.

Зазначимо, що також поширені й інші методи заробітку за допомогою власного автомобіля – наприклад, робота в таксі або здавання його в оренду. Останнє особливо доречно, якщо власник виїхав за кордон, а його автомобіль залишився припадати пилом в Україні. Щоправда, у такому разі є ризик, що машина може потрапити до автопарку таксі, де її ганятимуть “і в хвіст, і в гриву”.

Хочете заощадити 50 гривень при оформленні автомобільної страхівки ОСАГО? Переходьте - СЮДИ і вводьте промокод AVTOSOTA. Також, читайте Avtosota в - Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.