Український автопром нарощує оберти попри війну: за місяць випуск легковиків зріс майже на третину

0 51

“Єврокар” випустив лише 192 автомобілі, але цей показник є вищим, ніж місяць тому, хоча й поступається торішнім результатам.

Український завод з виробництва автомобілів марок Skoda “Єврокар”, розташований на Закарпатті, попри труднощі через війну, зберігає робочі місця та продовжує виробляти легкові автомобілі. Про це повідомляє Асоціація українських автомобілевиробників “Укравтопром”.

У липні підприємство виготовило 192 автомобілі. Такий результат є лише на 11% меншим за минулорічний. Водночас порівняно з червнем поточного року випуск авто на заводі збільшився майже на третину.

За повідомленнями Інституту досліджень авторинку, “Єврокар” – це єдиний завод, який зараз виробляє легкові автомобілі в Україні.

Також наголошується, що у липні українці купили майже 4 тис. імпортних авто, що у 20 разів більше, ніж було вироблено в Україні. Водночас у сусідній Польщі щороку виробляють близько мільйона автомобілів.

Нагадаємо, у липні цього року українці придбали та зареєстрували 3648 нових легкових автомобілів, що майже на 26% перевищує показник попереднього місяця. Якщо порівнювати з минулорічними даними, то ринок нових авто у червні 2022-го поступається на 63%.


➡Відкриваємо ❗❗Збір коштів на на МАВІК 3. Гарячі хлопці - На гарячому напрямку..😎 Як завжди є потреба в дронах..!!
Сльозливого тексту не буде, самі знаєте, як це важливо..!! Віримо, Ви втомлені. Але, там нашим захисникам важче в рази. Разом до перемоги..
🎯Ціль: 115 000 ₴ Для переказу тисність на 👉 Посилання на банку або ж номер картки 5375 4112 0962 9158

Всім здоров'я❤️


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь