В Україні зріс майже в півтора раза попит на авто з пробігом: скільки коштують найпопулярніші моделі

0 31

Ціни на вживані авто в Україні залежать від регіону. Найбільше оголошень з продажу розміщують у Київській та Дніпропетровській областях

Під час дії “нульового” розмитнення українці почали цікавитися купівлею автомобілів з пробігом у 1,3 раза частіше – з 1,8 млн запитів до війни до 2,3 млн у квітні-червні. Про це повідомляє OLX Авто.

У регіональному розрізі за кількістю оголошень на вторинному ринку лідирують Київська, Дніпропетровська, Одеська, Івано-Франківська та Львівська області.

Щодо найпопулярніших марок, то на Дніпропетровщині активно пропонували Daewoo (2575 оголошень), фаворитом продажів серед одеситів стала Toyota (1887 оголошень), а от Volkswagen був лідером за кількістю пропозицій одразу у трьох областях – Київській (5875 оголошень), Львівській (4837 оголошень) та Івано-Франківській (2414 оголошень).

2009 Toyota Camry LE

Ціни на найпопулярніші моделі в Україні з квітня до червня були такими:

  • Volkswagen Passat 2012 – від 292 тис. грн;
  • Toyota Camry 2008 – від 199,4 тис. грн;
  • Daewoo Lanos 2007 – від 68,4 тис. грн.

ціни авто по областях

При цьому машини на бензині частіше пропонували у Київській області. Найбільше дизельних авто можна було знайти на Львівщині. Також в цих регіонах продають достатньо електрокарів, натомість пропозицій про продаж гібридів було багато в Одеській області.

Раніше Avtosota повідомляла, що ціни на вживані авто в Україні почали зростати у червні. Середня вартість машини становить близько 6500 доларів.

Хочете заощадити 50 гривень при оформленні автомобільної страхівки ОСАГО? Переходьте - СЮДИ і вводьте промокод AVTOSOTA. Також, читайте Avtosota в - Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.