Стали відомі автомобільні марки – лідери в скручуванні пробігу

0 349

Аналітики зібрали дані з історії автомобілів і підрахували, власники яких автомобілів частіше за інших намагаються “скорегувати” дані одометра.

З’ясувалося, що частіше за інших занижують дані про пробіг власники автівок американських, російських і японських марок. Для такого висновку була зібрана та проаналізована інформація з історії автомобілів, розміщених на різних сервісах.

 

Хто ж отримає пальму першості у списку махінаторів?

Лідерами “скручування” стали марки Chrysler і Dodge. Нерідний пробіг зустрічається у 53% і 49% машин цих брендів відповідно. Рідше коригують цифри на одометрі власники моделей ГАЗ і АвтоВАЗ – 45% і 44% відповідно. У п’ятірці лідерів також японська Honda — у 39% автомобілів на вторинному ринку скручений пробіг. Причина криється в простоті коригування даних на цих машинах, що дає широкі можливості для шахрайства.

 

Невже інші автівки повністю “чисті”?

Дзуськи. Не варто розслаблятися і покупцям машин масових брендів: Chevrolet, Citroen, Hyundai, Nissan, Opel, Peugeot, Renault, Toyota і Volkswagen. Майже у кожної третьої машини заявлений пробіг менше реального, з’ясували фахівці.


➡Відкриваємо ❗❗Збір коштів на на МАВІК 3. Гарячі хлопці - На гарячому напрямку..😎 Як завжди є потреба в дронах..!!
Сльозливого тексту не буде, самі знаєте, як це важливо..!! Віримо, Ви втомлені. Але, там нашим захисникам важче в рази. Разом до перемоги..
🎯Ціль: 115 000 ₴ Для переказу тисність на 👉 Посилання на банку або ж номер картки 5375 4112 0962 9158

Всім здоров'я❤️


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь