Стали відомі автомобільні марки – лідери в скручуванні пробігу

0 325

Аналітики зібрали дані з історії автомобілів і підрахували, власники яких автомобілів частіше за інших намагаються “скорегувати” дані одометра.

З’ясувалося, що частіше за інших занижують дані про пробіг власники автівок американських, російських і японських марок. Для такого висновку була зібрана та проаналізована інформація з історії автомобілів, розміщених на різних сервісах.

 

Хто ж отримає пальму першості у списку махінаторів?

Лідерами “скручування” стали марки Chrysler і Dodge. Нерідний пробіг зустрічається у 53% і 49% машин цих брендів відповідно. Рідше коригують цифри на одометрі власники моделей ГАЗ і АвтоВАЗ – 45% і 44% відповідно. У п’ятірці лідерів також японська Honda — у 39% автомобілів на вторинному ринку скручений пробіг. Причина криється в простоті коригування даних на цих машинах, що дає широкі можливості для шахрайства.

 

Невже інші автівки повністю “чисті”?

Дзуськи. Не варто розслаблятися і покупцям машин масових брендів: Chevrolet, Citroen, Hyundai, Nissan, Opel, Peugeot, Renault, Toyota і Volkswagen. Майже у кожної третьої машини заявлений пробіг менше реального, з’ясували фахівці.

Хочете заощадити 50 гривень при оформленні автомобільної страхівки ОСАГО? Переходьте - СЮДИ і вводьте промокод AVTOSOTA. Також, читайте Avtosota в - Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.