Nokian відмовилася від виробництва шин на росії і перенесе потужності до Європи та США

0 38

У рамках процедури виходу компанія відобразить знецінення російських активів на суму близько €300 млн. у другому кварталі поточного року.

Рада директорів фінського виробника автомобільних шин Nokian Tyres ухвалила рішення про вихід із російського ринку. Про це повідомляється у прес-релізі на сайті компанії.

“Через війну в Україні та подальше посилення санкцій Nokian Tyres plc більше не може продовжувати свою діяльність на росії. Підготовка до виходу почнеться негайно, і компанія оцінить різні варіанти виходу”, – наголошується в заяві.

Процес здійснюватиметься з належним урахуванням інтересів місцевих співробітників та російського законодавства. У рамках виходу з ринку росії компанія відобразить знецінення російських активів на суму близько €300 млн. у другому кварталі 2022 року.

“Вони будуть відображені як винятки, що не стосуються МСФЗ (Міжнародні стандарти фінансової звітності – ред.). З урахуванням знецінення вартість чистих активів Nokian Tyres на росії та білорусі на 31 травня 2022 року становила близько €400 млн”, – йдеться у документі.

шини8

Надалі Nokian Tyres має намір нарощувати потужності своїх заводів у Фінляндії та США, а також інвестувати у створення нових виробничих потужностей у Європі.

Цього року компанія припинила інвестувати в російське підприємство та почала перекладати виробництво окремих ключових лінійок продукції з росії на інші свої заводи.

Фінська компанія працює на росії з 2005 року. У 2021 році близько 80% шин компанії для легкових автомобілів було вироблено в росії, а бізнес-напрямок “росія та Азія” забезпечив близько 20% чистих продажів Nokian Tyres.

Раніше повідомлялося, що французький виробник автомобільних шин Michelin заявив про зупинення діяльності на росії. До кінця року компанія планує передати контроль за виробництвом місцевій незалежній структурі.

Хочете -50 гривень на поліс ОСАГО? Переходьте - СЮДИ і вводьте промокод AVTOSOTA
Також, читайте Avtosota в - Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.