В Україні зріс попит на електромобілі

0 10

У травні в Україні було зареєстровано понад тисячу електромобілів, що на 63% більше, ніж у травні 2021 року. Як повідомляє асоціація автовиробників України “Укравтопром”, у травні український автопарк поповнився 1016 повністю електричними автомобілями BEV.

За даними експертів, частка нових машин у цій кількості склала 28% проти 11% минулого року. Фахівці пов’язують збільшення попиту на електрокари із паливною кризою.

Основну масу зареєстрованих у травні електромобілів склали легкові автомобілі – 984 шт. (нових – 287 шт., старих – 697 шт.) Порівняно з торішнім результатом реєстрації легкових BEV у травні підскочили майже на 67%.

електромобіль

Загалом з початку року в Україні було зареєстровано 3090 електромобілів, що на 2,5% більше, ніж за аналогічний період 2021 року. 80% у цій кількості – вживані авто.

Найпопулярнішим електрокаром України є Nissan Leaf. Другим за популярністю серед українців є електромобіль Ілона Маска Model 3 від Tesla. Третій – Volkswagen e-Golf.

А тим часом Ілон Маск заявив, що має “дуже погане передчуття” з приводу економіки. Виробнику електромобілів необхідно скоротити персонал приблизно на 10% .

Хочете -50 гривень на поліс ОСАГО? Переходьте - СЮДИ і вводьте промокод AVTOSOTA
Також, читайте Avtosota в - Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.