Toyota планує знову відкрити дилерські центри в Україні

0 369

Японська автомобільна компанія Toyota не має наміру розлучатися з українським клієнтом. Керівництво бренду вирішило відновити роботу в нашій країні і вже найближчим часом можуть бути відкриті дилерські центри марки. Про це стало відомо із повідомлення «Тойота-Україна».

Toyota планує знову відкрити дилерські центри в Україні

Днями компанія Toyota оголосила, що в Україні планується відновити роботу офіційних дилерських центрів. Загальна кількість таких працюючих представництв може досягти двох десятків і більше.

Також повідомляється, що робота салонів, що знову відкрилися, проходитиме в суворому дотриманні всіх необхідних заходів безпеки. Це стосується не лише співробітників сервісів, а й їхніх відвідувачів. Водночас керівництво марки повідомляє, що зараз нелегкий час дуже важливим залишається подальший економічний розвиток – саме тому і було прийнято рішення про відновлення центрів в Україні.

Toyota

У яких містах відновлять роботу дилерські центри

Передбачається, що сервісні центри Тойота знову відчинять свої двері в таких містах як: Запоріжжя, Кривий Ріг, Краматорськ, Івано-Франківськ, Луцьк, Ужгород, Дніпро, Хмельницький, Рівне, Тернопіль, Біла Церква, Полтава, Одеса, а також Київ та деякі інші.

Гуманітарна допомога від Toyota

Відомо, що японська марка також надає також гуманітарну підтримку українцям. Зокрема, допомога надається переселенцям з України, їхнім сім’ям та іншим нужденним. З цією метою компанія вже зібрала суму у розмірі 2,5 млн євро.

Раніше ми також повідомляли, що не всі автомобільні компанії залишили ринок країни-оккупанта. Серед тих, що залишилися, називаються такі бренди як Renault, Mitsubishi, Kia, Hyundai і Nissan.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь