Чиновник на росії хоче “викрасти” цілий завод Volkswagen

0 111

У країні-агресорі висувають пропозиції щодо націоналізації підприємств, які припинили свою роботу. Йдеться про автоскладальний завод Volkswagen у Калузі. Один із депутатів держдуми пропонує його націоналізувати та дати йому нову назву, наприклад, Буратіно.

Volkswagen може втратити свій завод в росії

Саме такі пропозиції зараз зустрічаються в росії щодо тих компаній, які припинили там свою діяльність.

Пропонується автозавод Volkswagen відібрати для потреб росії і відновити там складання машин, але при цьому не повідомляється де брати комплектуючі, без яких виробництво авто неможливо.

Пропозицію про націоналізацію висунув колишній речник державної думи Петро Толстой. Також він запропонував перейменувати підприємство та назвати його «Буратіно».

В одній із програм з російського телебачення депутат позитивно висловився про можливу націоналізацію зарубіжних підприємств. На його думку, немає нічого поганого в тому, щоб привласнити завод, дати йому нову назву та відновити випуск автомобілів.

Проте, цей депутат не став уточнювати, де брати комплектуючі для збирання машин, без яких цей процес неможливий. Тим більше, що з цієї причини зупинив свою роботу російський АвтоВАЗ.

Німецький автовиробник Volkswagen припинив поставку моделей своїх брендів, серед яких: Skoda, Audi, Seat, Bentley, Lamborghini, Ducati, та й сам WV. Що стосується калузького заводу, то там сходили з конвеєра такі моделі як Tiguan, Polo Sedan та Skoda Rapid.

Заклики до націоналізації підприємств у росії

Варто зазначити, що в рф пропозиції про присвоєння компаній, що припинили роботу через військову агресію щодо України з’явилися вже досить давно. Мабуть, саме з цієї причини французький бренд Renault, якому належить понад 60% компанії АвтоВАЗ, поки що не бажає залишати російський ринок.

Хочете -50 гривень на поліс ОСАГО? Переходьте - СЮДИ і вводьте промокод AVTOSOTA
Також, читайте Avtosota в - Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.