Через брак українських деталей автомобільні заводи BMW та VW зупиняють роботу

0 384

Частина українських постачальників почала відновлювати роботу.

Заводи BMW і Volkswagen у Європі заявили про призупинення роботи через брак деталей, що імпортуються з України, пише Financial Times.

BMW і Volkswagen були змушені призупинити роботу заводів по всій Європі після того, як вторгнення армії росії змусило закрити українські електромонтажні заводи”, – йдеться у повідомленні.

За оцінкою Auto Analysis, Україна є постачальником близько п’ятої частини електрокабелів для європейських підприємств.

“Проблема з кабелями полягає в тому, що вони фундаментальні. Ви не можете почати складання навіть некомплектного автомобіля без них”, – зазначив директор консалтингової компанії Alix Partners Олександр Маріан.

Він зазначив, що страхувальні прив’язки виготовляються на замовлення, що ускладнює їхнє виготовлення на інших заводах. Також виникли проблеми з логістикою, оскільки вантажні машини, що відправляються на маршрут, можуть прийти не вчасно або зовсім не приїхати.

“Якщо ви відправляєте вантажівку, ви не можете сказати, чи буде вона в Польщі через три години, три дні і чи буде вона відправлена ​​назад. Ми повинні щодня перевіряти, чи можна сьогодні відправити машину або дві”, – йдеться у повідомленні.

Гендиректор Volkswagen Херберт Дісс у свою чергу заявив, що компанія розглядає альтернативні варіанти, зокрема зміну обладнання. Проте, деякі українські постачальники вже почали відновлювати роботу.

Хочете -50 гривень на поліс ОСАГО? Переходьте - СЮДИ і вводьте промокод AVTOSOTA
Також, читайте Avtosota в - Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.