Renault готує розробку водневого концепт-кару

0 129

Сучасні технології в автомобільному світі використовуються масштабно і це стосується не тільки функціонала, що встановлюється, але також і силової частини машини. Так, французький автовиробник Renault готує до випробувань нову концептуальну модель, яка, ймовірно, працюватиме на водні.

Нещодавно у світі були спроби підключити водень до електричних машин, що працюють на паливних елементах. Йдеться про такі моделі як Hyundai Nexo та Toyota Mirai. Однак, у певний момент, багато що змінилося у цій галузі. Японський бренд Toyota оголосив про те, що готовий надати світу інноваційний ДВЗ, що працює на водні.

Але раніше подібні рішення також вже демонструвала компанія BMW, обкатуючи безліч подібних моделей у себе на батьківщині.

Renault готує водневий концепт-кар

Цього разу керівництво марки Renault також вирішило попрацювати з воднем, використавши його як паливо до авто. Було оголошено, що незабаром інженери компанії приступлять до випробувань концептуальної версії, яка отримає до обладнання водневий двигун.

Експерти зазначають, що французька компанія використовує у своєму визначенні слово “двигун”, а це означає, що в оснащенні авто не буде паливних елементів або електродвигуна. Тобто, використовуватиметься традиційне ДВЗ, що працює виключно на газу.

Renault воднева

За словами керівництва марки, їхня нова концептуальна версія стане свого роду унікальним автомобілем. Для компанії це буде вагомий крок у плані стратегічного розвитку марки, а також для економічної складової та застосування перероблених матеріалів.

Крім того, новинка отримає у свій актив сучасні технології, які також стосуватимуться безпеки водія, пасажирів та інших учасників дорожнього руху.

Екстер’єр водневого авто

Якщо говорити про зовнішність моделі, то, судячи з тизерних зображень, це буде кросовер. Передок машини, наділений світлодіодними фарами, великими ДХВ та емблемою з підсвічуванням. Замість зовнішніх дзеркал, з огляду на світові тенденції, інженери планують встановити камери спостереження.

Хочете -50 гривень на поліс ОСАГО? Переходьте - СЮДИ і вводьте промокод AVTOSOTA
Також, читайте Avtosota в - Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.