Які марки серед BMW, Mazda, Honda, Lexus, Audi, Porsche і Toyota визнали найбільш якісними у світі

0 857

Безпека і надійність – мабуть, це найважливіші критерії при виборі нового автомобіля. Втім, кожен автомобіліст сам для себе вирішує що для нього в автомобілі важливіше. Нещодавно американські експерти провели дослідження, за результатами якого з’ясували найкращі і найгірші автомобільні марки в 2022-му році.

По ходу дослідження, було розглянуто 32 автомобільних бренди. Фахівці брали до уваги безпеку моделей тієї чи іншої марки, а також надійність, результати дорожніх випробувань і думку самих власників.

Забігаючи наперед можна сказати, що цього разу лідерські позиції змінилися, а внизу рейтингу опинився американський бренд.

Рейтинг автомобільних брендів в 2022-му році

Subaru Solterra

За даними аналітиків, вершина лідерства тепер належить марці Subaru (81 набраний бал), хоча за результатами минулого року перша позиція була зайнята іншим японським брендом – Mazda, який розмістився на сходинку нижче, набравши 78 балів. Третє місце дісталося німецькому автовиробнику BMW, який також набрав 78 пунктів.

Четверте і п’яте місця дісталися відповідно Хонда і преміальній марці Lexus. В їх активі набралося по 77 балів. Шосте місце з 75-ма балами займає марка Audi, а 7-9 рядки належать автомобілям Porsche, Міні і Toyota (всі троє набрали по 74 пункти). Завершує ТОП-10 ще одна преміальна автомобільна компанія – Infiniti, яка отримала в свій актив 72 бали.

Acura істотно піднялася в рейтингу, а Tesla опустилася

Так, за спостереженнями експертів істотного підйому, в порівнянні з минулими результатами, домоглася німецька компанія Audi – відразу на п’ять рядків рейтингу. Крім того, японський бренд Акура також здивував, піднявшись аж на 11 місць.

А ось хто розчарував, так це Тесла, знизивши своє становище на сім позицій, і марка Jeep, яка і зовсім опинилася на найнижчій сходинці. Хоча рік тому там був італійський бренд Alfa Romeo. Також внизу рейтингу знаходяться такі виробники як Land Rover, Мітсубісі і GMC.

Хочете заощадити 50 гривень при оформленні автомобільної страхівки ОСАГО? Переходьте - СЮДИ і вводьте промокод AVTOSOTA. Також, читайте Avtosota в - Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.