Українці придумали новий бізнес на експорті вживаних електромобілів

0 1 271

Tesla, це не тільки відмінний засіб пересування, але і надійне джерело доходу. Спочатку підкуповує дешеве розмитнення цих авто. Але далі, ці автомобілі не роз’їжджають українськими автошляхами. Навпаки, їм дають друге життя, а далі успішно експортують за кордон.

У 2021 році кількість експортованих старих Tesla з України є прямим підтвердженням цьому. Більше ста машин різних моделей виїхали в різні європейські напрямки. Як виявилося, основну частину відправляють в Білорусь.

Новий бізнес в Україні – експорт б/в електромобілів

Переваг у такого бізнесу багато. По-перше, нульове розмитнення. Українці не сплачують ПДВ і мито до 2023 року. По-друге, імпорт відмінно налагоджений: є перевірені аукціони та майданчики для покупок. По-третє, в Україні відремонтувати американський електромобіль коштує значно дешевше, ніж у тій же Європі.

Ринок вживаних авто працює вже давно, послуги з їх ремонту розвинені. Знайти запчастину, купити деталь дешевше, відремонтувати батарею – це все відмінно роблять наші, українські механіки. При цьому якість робіт на українських СТО на пристойному рівні, скарг не надходить.

Tesla zarjadka

Інститут досліджень авторинку склав список топових моделей Tesla, які в 2021 були вивезені з України:

  • Model 3 – 50 шт;
  • Model S – 35;
  • Model X – 22.

Найчастіше автомобілі продавали з Київської області, Одеської та Львівської. Схема бізнесменів наступна: електромобілі закуповують в США на аукціонах. Далі їх привозять в Україну і ремонтують. Вже потім продають в інші країни дорожче. В Європі конкуренції фактично немає, та й в Білорусі ці вживані машини більше купити ніде.

Все ж якісь гроші на митниці заплатити потрібно, але коштує це не більше 250 $ (американських доларів).

Хочете -50 гривень на поліс ОСАГО? Переходьте - СЮДИ і вводьте промокод AVTOSOTA
Також, читайте Avtosota в - Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.