Стало відомо, що може спонукати українські автозаводи знизити вартість машин

0 378

Ціни на автомобілі можуть стати нижчими, якщо введуть фіскальні стимули для індустріальних парків. Насамперед йдеться про розвиток закарпатського автомобільного кластеру.

Індустріальним паркам потрібні фіскальні стимули – відповідні законопроекти № 5688 та 5689 очікують у парламенті другого читання. Також необхідно створити умови для розвитку кластерів в Україні, зокрема, Закарпатського автомобільного кластеру, який поєднує найбільших виробників автомобілів та комплектуючих у регіоні.

Таку заяву зробив голова ради Федерації роботодавців України (ФРУ) Дмитро Олійник з нагоди відкриття керівництвом заводу “Єврокар” (входить до президії ради ФРУ) Automotive Innovation коворкінгу в Закарпатській області.

Зазначимо, що на сьогоднішній день цей завод, який виготовляє машини бренду VW Group, – один із найбільших автовиробників в Україні.

Податкові стимули для залучення інвестицій в індустріальні парки – це перший крок до побудови вигідних регуляторних умов та покращення конкурентоспроможності нашої країни, зазначає експерт.

За словами Олійника, індустріальний парк надає суттєві можливості для бізнесу щодо інвестицій, зменшуючи митне та податкове навантаження. Ця допомога суттєва у разі отримання достатньої кількості замовлень та зможе вплинути на зменшення вартості автомобіля, зауважив він.

Ці заходи, додає Олійник, також вимагають вирішення нагальних проблем, зокрема систематичної лібералізації імпорту вживаних автомобілів, нестабільності регуляторного середовища та відсутності стратегічного бачення розвитку галузі.

Як повідомляє офіційний дистриб’ютор автомобілів Skoda в Україні компанія “Єврокар” оголосила про старт продажу оновленого компактного кросовера Skoda Karoq. Початок виробництва запланований на березень 2022 року.

Хочете заощадити 50 гривень при оформленні автомобільної страхівки ОСАГО? Переходьте - СЮДИ і вводьте промокод AVTOSOTA. Також, читайте Avtosota в - Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.