Автівку з “Форсаж” продадуть з аукціону

Dodge Charger
0 258

Скільки планують виручити за рестомод не повідомляється. Аукціонний будинок Worldwide Auctioneers оголосила намір продати машину, яка брала участь в зйомці сьомої частини фільму “Форсаж”.

Resto-mod це завжди авторська робота, тому тут високо цінується смак автора, його погляд на автомобіль. Отриманий результат може відрізнятися від оригіналу аксесуарами, деталями кузова, навіть пропорціями, проте все повинно бути виконано так, щоб автомобіль виглядав гармонійно, якісно, щоб він був єдиним цілим

Рестомод був побудований на базі Dodge Charger 1968 року. Над ним працювали фахівці тюнінг-ательє Scott Spock Racing і Nelson Racing Engines, і своє дітище вони назвали Maximus the Ultra Charger.

Який двигун поставили на борт Dodge Charger?

Модель оснащена 9,4-літровим Hemi V8, який на звичайному бензині видає 600 к.с., а на гоночному паливі віддача мотора зростає до 2280 сил.

Що ще оновили у Dodge Charger?

Maximus the Ultra Charger на 12 см ширше класичної моделі, а його шасі на 400% жорсткіше, ніж у Dodge Charger.

Окрім нового кузова і шасі, в авто з’явилася повністю нова підвіска з регулюванням, 356-міліметрові гальмівні диски з шестипоршневими супортами і вихлопна система з нержавіючої сталі.

Maximus the Ultra Charger здатний розганятися до 100 км/год менше ніж за дві секунди, а позначку в 257 км/ч він долає за вісім секунд.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь