Навіщо купувати дорогий Maybach, коли можна отримати те саме від звичайного Mercedes: представлено новий недорогий обвіс

Mercedes Maybach

На популярній у всьому світі китайській торговій платформі Alibaba Body Kit з’явився новий чудовий обвіс для автомобіля.

Цього разу “китайці” представили стайлінг-пакет для Mercedes-Benz E-Class, що надає машині зовнішнього вигляду преміального гіпер-кара Maybach.

Розробником цього комплекту є китайська компанія Carbest.

обвіс Mercedes

На офіційному сайті Alibaba, призначеному для продажу комплектів та елементів тюнінгу різних автомобілів, новинка пропонується під найменуванням “Автомобільний комплект кузова для Е-класу W213 2016-2018, оновлення до Maybach”. Уточнюється, що обвіс змінює виключно зовнішній вигляд автомобіля і ніяк не торкається внутрішнього інтер’єру.

обвіс Mercedes

Як можна побачити в оголошенні і на представлених фото, даний тюнінг-кіт включає обвіс як для передньої частини авто, так і для задньої частини. Варто відзначити відсутність фірмових логотипів Maybach на решітці радіатора і задніх стійках (швидше за все це зроблено, щоб не вводити в оману оточуючих).

Якщо потенційний власник «псевдомайбаху» забажає придбати фірмові шильдики, йому доведеться подбати про це самостійно.

обвіс Mercedes

На фотографіях, наданих розробником обвісів – компанією Carbest, також можна побачити на рекламному екземплярі Mercedes-Benz E-Class колісні диски з візерунком, аналогічним Maybach, а також стильне двокольорове забарвлення кузова, схоже на забарвлення преміального суперкара.

Однак уточнимо, що про подібні «дрібниці» покупцеві тюнінг-кіта також доведеться подбати самостійно, оскільки ні диски, ні фарбування кузова у вартість пакета не входять.

обвіс Mercedes

Вартість стильного унікального комплекту для переобладнання, що зовні перетворює звичайний E-Class в Maybach, становить від 1,1 до 1,2 тис. доларів + доставка.

Проте продавець у своєму оголошенні уточнює, що мінімальне замовлення складає п’ять стайлінг-пакетів, що свідчить про націленість цього оголошення на сервісні центри та тюнінг-майстерні.