Чутки про новий кросовер КрАЗ-260 підтвердилися першими рендерами: новинка зможе конкурувати з Hyundai Ioniq 7

0 19 472

Український виробник вантажних автомобілів КрАЗ, відомий своєю спецтехнікою та великотонажними машинами, нині зазнає фінансових труднощів. Особливо ситуація на заводі посилилася останніми роками. Цифра в 29 вантажних машин, які були випущені в 2020 році, вже багато про що говорить. Загалом, виробники подібної техніки зіткнулися з чималими проблемами, спричиненими, зокрема, вузькою спеціалізацією та нестабільним попитом.

Рішенням для компанії могло б стати перепрофілювання виробництва та випуск абсолютно нових для підприємства авто. Купеподібні кросовери стали б виходом із ситуації. З цього приводу в мережі з’явилися рендери КрАЗ-260, створені дизайнером порталу «Нааавтотрасі».

КрАЗ-260

Дизайн КрАЗ-260

Зовнішність новинка отримала оригінальною і такою, що виділяється на фоні конкурентів. Подібне завдання виконати непросто в умовах інтенсивного розвитку автопрому. Це пов’язано з тим, що в даний час створено велику кількість кросоверів, що продиктовано, зокрема, великим попитом на цю продукцію. Зробити автомобіль оригінальним не так просто, але рендери демонструють протилежне. КрАЗ-260 отримав незвичайні рішення. Звичайно ж, загалом модель нагадує інші бюджетні паркетники, але все ж таки в екстер’єрі можна розглянути чимало деталей, які варті уваги.

Візуальний центр – це фронтальна частина крос-купе, що відрізняється своєю виразністю. Тут представлені габаритні грати радіатора, наповнення яких виконано у вигляді сітчастої структури. Цей модуль отримав незвичайне виконання. По центру проходять вставки під колір кузова, що ніби розділяють решітку на дві частини. Крім того, в нижній частині проходить світлодіодна смуга, яка також ділить візуально модуль на сегменти.

КрАЗ-260

До того ж решітка радіатора має чималі розміри і практично прямокутну форму, за рахунок чого вона займає майже всю площу передньої частини. На деякій відстані від неї розміщені компактні світлодіодні вогні з чотирма окремими сегментами. Деякі дизайнерські рішення відсилають до електрокросовера Hyundai Ioniq 7. З боків розміщені ніші, що вміщають додаткові елементи світла. У профіль автомобіль відрізняється правильними формами та рівними гранями, а також високим дорожнім просвітом.

Що стосується оформлення задньої частини, то тут привертає увагу оформлення дверей багажника, яка має помітний виступ у стилі моделі Lexus NX. Серед особливостей – незвичайні за формою задні ліхтарі, велике антикрило над склом, квадратний бампер. Цікаво виглядає поєднання мускулистих форм кузова, похилих ліній та стильних виштамповок. Втім, подібні рішення характерні для автомобілів із сегмента купеподібних кросоверів.

КрАЗ-260

Технічні характеристики КрАЗ-260

Представлене крос-купе КрАЗ-260 може оснастити 1,6-літровим безнаддувним двигуном потужністю 114 к.с. Цей двигун знайомий з “Рено Дастер”. Трансмісія обладнана механічною коробкою передач. Оскільки компанія не має необхідної агрегатної бази для створення крос-купе, їй необхідно звернутися до закордонних партнерів. Як платформа може використовуватися платформа Renault-Nissan CMF-B. Принаймні, це найімовірніший варіант для новинки.

Концерн останнім часом збільшує ринкову частку на українському ринку, зокрема за рахунок локалізації автомобілів. Це наштовхує на думку, що у разі випуску крос-купе КрАЗ-260 буде задіяно технології саме цього французько-японського концерну. Що стосується моторної лінійки, то крім вищезгаданого ДВЗ може з’явитися ще один, який буде доступний у дорожчих версіях. Це 143-сильний двигун робочим об’ємом 2 літри.

Для того, щоб автомобіль став затребуваним, він має бути доступним за ціною. У покупця при виборі кросовера можуть бути сумніви, адже це буде перший автомобіль подібного плану від КрАЗ. Його вартість не повинна виходити за межі 15 000 доларів.

КрАЗ-260

Запуск у продаж кросовера КрАЗ-260

Незважаючи на появу рендерів КрАЗ-260, сама компанія не робила офіційних заяв щодо випуску крос-купе та подібних до нього автомобілів. Таким чином, представлена ​​модель може залишитися лише на папері, якщо завод не вирішить перепрофілювати свою діяльність і розширювати модельний ряд за рахунок нових для себе авто.

Хочете заощадити 50 гривень при оформленні автомобільної страхівки ОСАГО? Переходьте - СЮДИ і вводьте промокод AVTOSOTA. Також, читайте Avtosota в - Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.