Оприлюднено результати жорсткого краш-тесту Toyota Land Cruiser 300

0 656

Безпека рамного позашляховика Toyota Land Cruiser 300 у праворульній версії перевірили за правилами незалежної організації ANCAP (Австралія).

У програму даного краш-тесту входять сім випробувань, включаючи бічні удари, фронтальний удар об 40-відсоткове перекриття (швидкість 60 км/год) і фронтальний удар на 50 км/год об жорсткий бар’єр зі 100-відсотковим перекриттям.

Випробуванню піддали позашляховик у базовому оснащенні. З систем безпеки в комплектацію автівки входять вісім надувних подушок, переднатягувачі передніх ременів, підголовники для всіх семи місць, адаптивний круїз-контроль, АБС, ESP, автоматичне екстрене гальмування, моніторинги сліпих зон і втоми водія.

Позашляховик Toyota Land Cruiser 300 отримав максимальні п’ять зірок.

Toyota Land Cruiser 300 краш

Серед плюсів експерти відзначили збереження цілісності силової структури машини та низький ризик травм для водія та пасажирів. Щоправда загальна оцінка все ж таки виявилася нижчою за максимальну – 34 з 38.

Кілька балів було знято за те, що при фронтальному ударі передня частина Land Cruiser 300 може становити небезпеку для зустрічного автомобіля.

Хочете -50 гривень на поліс ОСАГО? Переходьте - СЮДИ і вводьте промокод AVTOSOTA
Також, читайте Avtosota в - Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.