Експерти назвали основні відмінності між класами автомобілів А, В, С, D, E, F, S, M і J

0 177

У світі існує безліч автомобілів, і всі вони відносяться до певного класу. Щоб у цьому досконально розібратися, потрібно вивчити чимало джерел інформації, а також звернутися до перевірених даних.

Проте, класифікація автомобілів за європейськими нормами дещо відрізняється від інших. Щоб у цьому переконатися, пропонуємо вашій увазі класифікацію на прикладах конкретних моделей.

  • Так, наприклад, клас A характеризується субкомпактними розмірами автомобіля, де довжина моделі не перевищує чотирьох метрів, а ширина 1,6 метра. Як приклад можна навести: Деу Матіз, Kia Picanto або Smart Fortwo.
  • Далі – клас “B”. Автомобілі цього класу, як правило, мають довжину не більше 4,2 метра, і ширину не більше 1,7 метра. Сюди відносяться такі моделі як Рено Логан, Audi A1 та Chevrolet Aveo.

Chevrolet Aveo 2007 хетчбек

  • Яскравий представник класу C – Volkswagen Golf. Автомобілі цієї категорії не перевищують у довжині 4,6 метра, завширшки – не більше 1,75 м. Проте особливістю цього класу є місткіше багажне відділення.
  • Наступний клас – “D”. Сюди відносяться Volkswagen Passat, Ford Mondeo, Skoda Superb і, наприклад, Ауді А4. Габарити цих авто складають у довжину не більше 4,8 метра, завширшки – не більше 1,8 метра.
  • Клас «E» вже вважається дорожчим. Тут вписуються такі авто як Hyundai Grandeur, Вольво S80 та BMW 5. Габарити таких машин у довжину не перевищують п’яти метрів, завширшки – не менше 1,8 метра.
  • Ще дорожчий сегмент – клас «F». До цієї категорії належать авто з довжиною понад п’ять метрів і шириною не менше 1,8 метра. Приклади: Lexus LS, Volkswagen Faeton.

Lexus LS 2006

  • Для спортивних моделей відведено окремий клас – «S». Це автомобілі з дводверною конфігурацією: Audi A5, Chevrolet Corvette, Audi TT.
  • Мінівени – це клас «M». Дані авто максимально корисні як сімейна модель і мають хорошу місткість. Сюди відносяться: Рено Кангу, Fiat Doblo та Skoda Yetti.
  • І насамкінець – клас «J». Машини цієї категорії мають гарну прохідність і якості позашляховика. Серед прикладів можна виділити: BMW X6, Toyota Рав-4 і Honda CR-V.
Хочете -50 гривень на поліс ОСАГО? Переходьте - СЮДИ і вводьте промокод AVTOSOTA
Також, читайте Avtosota в - Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.