На яких моделях автомобілів найчастіше скручують реальний пробіг

0 218

Сьогодні на ринку вживаних машин можна часто натрапити на автомобілі зі скрученим пробігом. Проте, мало хто підозрює, що серед усіх авто існують моделі, які користуються максимально більшою популярністю у недобросовісних продавців. Аналітики провели таке дослідження і з’ясували, які автомобілі піддаються фальсифікації пройденого шляху найчастіше.

Для визначення рейтингу автомобілів, які найчастіше зустрічаються з відмотаним пробігом, потрібно вивчити близько 700 тисяч звітів про продаж авто за період з кінця 2020-го року до кінця 2021-го року. В рамках дослідження проаналізовано ринки авто з пробігом таких країн, як Україна, Росія, Румунія, Франція, Італія, Болгарія, Польща, США, Німеччина та інші країни. Загалом список торкнувся близько 18 держав.

Автомобілі з фіктивним пробігом, що найчастіше зустрічається

скручений пробіг

У підсумку лідируючою моделлю в цьому списку виявилася спорт-модель – BMW M5. Відсоткова частка серед усіх досліджуваних машин становила 33,5%.

Крім того, автомобілі баварської марки частіше за інших брендів були помічені з фіктивним пробігом. Так, наприклад: BMW 7-Series, 6-Series, а також 5-Series користуються у сумнівних перекупів найбільшим інтересом.

Якщо продовжити список, то в даному своєрідному рейтингу знайшли своє місце такі моделі, як:

  • Subaru Outback – третє місце за показником авто зі скрученим пробігом (31,8%).
  • Audi A8 також потрапляє до цього списку – п’яте місце, частка авто зі зміненим пробігом становить 31,4%.
  • Фольксваген Фаетон – 31% та шоста позиція.
  • BMW X5 – у списку першої десятки (26,7%).
  • На дев’ятому місці – Форд Мустанг, його показник становить майже 26%.
  • На завершення ТОП-10 знову німецька модель Audi A7 (25,8%).

скручений пробіг

За словами аналітиків, найчастіше скручування пробігу спостерігається у дорожчих моделей, проте вмілі «майстри» не гидують і бюджетними моделями.

Насправді, відмотати пробіг пройденого шляху – процедура зовсім нескладна, а те, що в цей список потрапляють моделі, дорожчі за вартістю пояснюється їх затребуваністю.

Хочете -50 гривень на поліс ОСАГО? Переходьте - СЮДИ і вводьте промокод AVTOSOTA
Також, читайте Avtosota в - Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.