Депутати зі “Слуга народу” придумали, за що позбавлятимуть українців водійського посвідчення

1 1 215

Влада України готує чергове нововведення щодо порушень правил дорожнього руху. Передбачається, що в нашій країні запрацює система покарання водіїв-порушників штрафними балами. Даний законопроект вже знаходиться у ВРУ.

Законопроект під номером 6502 розроблений групою депутатів від Партії “Слуга народу”. П’ятого січня цього року закон надійшов до Верховної Ради і на даний момент переданий депутатам для ознайомлення.

Згідно з новим законом, пропонується ввести систему штрафування порушників на дорогах у вигляді нарахування штрафних балів. Дана процедура буде працювати паралельно з грошовими стягненнями.

Штрафні бали планується нараховувати за такі порушення

  • Так, наприклад, за не пристебнутий ремінь безпеки в авто або перевезення дитини без спеціального дитячого крісла передбачається нараховувати один бал штрафу.
  • За використання мобільного телефону водієм під час руху, за обгін з порушенням правил, за не дотримання дистанції, а також за перевищення швидкості на 20 км/год — 2 бали штрафу.
  • За не пропуск спецтранспорту (швидкої допомоги, пожежної машини та ін), а також за перевищення швидкості на 50 км/год — покладається 3 балів штрафу.
  • П’ять штрафних балів можна отримати: за створення аварійно-небезпечної ситуації на дорозі, а також якщо водій покинув місце ДТП і за перевищення швидкості більш, ніж на 50 км/год.

камери фотовіксації

Всі отримані штрафні бали природно підсумовуються і як тільки число досягає 12-и, то водій позбавляється водійського посвідчення на певний термін. Підрахунок штрафних балів ймовірно відбуватиметься з моменту їх нарахування.

У разі, якщо водій, позбавлений водійських прав сяде за кермо, то він отримає штраф у розмірі 3 400 грн.

Хочете -50 гривень на поліс ОСАГО? Переходьте - СЮДИ і вводьте промокод AVTOSOTA
Також, читайте Avtosota в - Google News
1 Комментар
  1. Михаил говорить

    Видели глаза кого выбирали, вот и кушайте пока не вылезут.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.