В Німеччині випустили найдорожчу “Ниву” ціною 43 тисячі доларів

ZUBR Concept Pick-up

Німецька тюнінгова фірма ACG-Auto Center представила свій новий проект, основою якого став позашляховик “Нива”. Автомобіль піддали глибокій модернізації, покращили його прохідність, а пікап, що вийшов, назвали ZUBR Concept Pick-up.

Наразі компанія пропонує придбати модель європейським автоаматорам. Цікава ціна машини – бельгійські та німецькі портали з торгівлі автомобілями опублікували оголошення про продаж ZUBR Concept за 35 тисяч євро. У той самий час французький сайт Reezocar виставив ціну на модель і зовсім 37 800 євро (43300 дол.).

Як говорить текст оголошення, виробництво пікапа під конкретного клієнта займе 3 місяці.

ZUBR Concept Pick-up
Експерти вже назвали ZUBR Concept Pick-up найдорожчою “Нивою” за всю історію. Попередній рекорд належав вживаному та відновленому ВАЗ-2121, випущеному майже 50 років тому, тоді його пропонувалося придбати приблизно за 40 000 дол.

ZUBR Concept Pick-up

Що стосується пікапа, який продається, його силовий агрегат має економічний клас Євро-6, покупцеві дістанеться чорний шкіряний салон, а кузов позашляховика захищає спеціальна поліхромна фарба RAPTOR. Основа проекту “Нива”, що стала базою, випущена в 2022 році і має пробіг всього 10 кілометрів.