Оголошено комплектації та ціни в Україні оновленого кросовера-бестселера від Skoda

0 287

Раніше ми вже повідомляли, що чеський бренд Skoda наприкінці минулого року провів презентацію оновленого компактного кросовера Karoq. Пізніше стало відомо, що дана модель стане доступною і для українського споживача. Тепер настав час повідомити про вартість автомобіля, яка, до речі, стане трохи вищою за попередника.

Новий варіант кросовера Skoda Karoq вже доступний для замовлення в Україні, а офіційним дистриб’ютором марки є компанія «Єврокар».

Skoda Karoq

Українському покупцеві кросовер пропонується у трьох виконаннях комплектації: Ambition, Active, Style.

Мотори

Якщо говорити про силові агрегати, то тут цілком очікувано. Для самої «бюджетної» модифікації передбачений двигун із віддачею 150 «коней» об’ємом 1,4 літра, а на дорожчі версії встановлюється дизельний агрегат із турбонаддувом об’ємом два літри продуктивністю 115 або 150 «коней».

Skoda Karoq

Ціни

У найскромнішому виконанні крос обійдеться своєму покупцю щонайменше за 669 тисяч грн, а найдорожча версія коштуватиме вже 765 тис грн. Таким чином, подорожчання оновленого кросовера становило від 1500 до 2300 доларів, залежно від виконання.

Варто нагадати, що модель Шкода Карок зараз є однією з найпопулярніших моделей чеського бренду, поступаючись верхівкою лідерства лише Октавії.

Skoda Karoq

Починаючи з 2017-го року кросовер розійшовся по 60 країнах у всьому світі в кількості близько півмільйона екземплярів.

В активі паркетника колісні диски сучасного дизайну розміром від 17 до 19 дюймів, цифрова панель приладів, мультимедійний центр з підтримкою мобільних додатків, функція бездротової зарядки смартфона, система розпізнавання дорожніх знаків, а також адаптивний круїз-контроль та інше обладнання.

Хочете заощадити 50 гривень при оформленні автомобільної страхівки ОСАГО? Переходьте - СЮДИ і вводьте промокод AVTOSOTA. Також, читайте Avtosota в - Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.