В Україні можуть ввести додаткові 5 відсотків податку на пальне

1 1 009

Українська влада продовжує подавати несподівані новини щодо цінової політики на автомобільне паливо, а точніше про його оподаткування. Так, нещодавно стало відомо, що в Україні планується додатковий податок обсягом 4-5 відсотків на пальне, яке постачається з РФ.

4-5 відсотків додаткового податку стягуватиметься з імпортованого пального, яке постачається з РФ. Про це повідомляється зі слів влади України.

Ініціатива щодо запровадження додаткового мита належить Комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг України. При чому йдеться не тільки про автомобільне паливо – бензин, дизель, зріджений газ, а й інші енергетичні ресурси, серед яких вугілля (деяких марок) та електрична енергія.

Влада країни бачить у цьому суттєвий плюс.

У таких діях влада нашої країни бачить конкретну вигоду для поповнення держбюджету. За рахунок коштів із цих додаткових податків можна покращити обороноздатність України, а також посилити енергобезпеку країни.

Заправка автомобіля

У цьому контексті варто нагадати, що в середині 2019-го року влада України в особі Кабінету міністрів запровадила спеціальні мита на скраплений газ, що постачається з РФ, а також на дизельне паливо та вугілля деяких марок. Дія цього закону минулого року була продовжена до кінця 2021 року. Таким чином, з початку нового року спеціальні мита втратять свою силу.

Раніше повідомлялося, на яких автозаправних мережах автомобільне паливо є найдорожчим та найякіснішим. Серед лідерів за якістю пального є такі заправки, як OKKO, KLO, WOG, Shell. Воно ж тут є одним із найдорожчих.

Нещодавно експерти провели дослідження, під час якого з’ясувалося, на яких заправках реалізують менш якісний дизель. До цих АЗС потрапили такі як: БРСМ-Нафта, Motto, Восток і Brent Oil.

➡Автотовари купити можна ТУТ
➡Хочете заощадити 50 гривень при оформленні автомобільної страхівки ОСАГО? Переходьте - СЮДИ і вводьте промокод AVTOSOTA.
1 Комментар
  1. дмитрий говорить

    так когда вы уже нажретесь народ и так уже с голоду пухнет

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.