В Україні можуть ввести додаткові 5 відсотків податку на пальне

1 1 010

Українська влада продовжує подавати несподівані новини щодо цінової політики на автомобільне паливо, а точніше про його оподаткування. Так, нещодавно стало відомо, що в Україні планується додатковий податок обсягом 4-5 відсотків на пальне, яке постачається з РФ.

4-5 відсотків додаткового податку стягуватиметься з імпортованого пального, яке постачається з РФ. Про це повідомляється зі слів влади України.

Ініціатива щодо запровадження додаткового мита належить Комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг України. При чому йдеться не тільки про автомобільне паливо – бензин, дизель, зріджений газ, а й інші енергетичні ресурси, серед яких вугілля (деяких марок) та електрична енергія.

Влада країни бачить у цьому суттєвий плюс.

У таких діях влада нашої країни бачить конкретну вигоду для поповнення держбюджету. За рахунок коштів із цих додаткових податків можна покращити обороноздатність України, а також посилити енергобезпеку країни.

Заправка автомобіля

У цьому контексті варто нагадати, що в середині 2019-го року влада України в особі Кабінету міністрів запровадила спеціальні мита на скраплений газ, що постачається з РФ, а також на дизельне паливо та вугілля деяких марок. Дія цього закону минулого року була продовжена до кінця 2021 року. Таким чином, з початку нового року спеціальні мита втратять свою силу.

Раніше повідомлялося, на яких автозаправних мережах автомобільне паливо є найдорожчим та найякіснішим. Серед лідерів за якістю пального є такі заправки, як OKKO, KLO, WOG, Shell. Воно ж тут є одним із найдорожчих.

Нещодавно експерти провели дослідження, під час якого з’ясувалося, на яких заправках реалізують менш якісний дизель. До цих АЗС потрапили такі як: БРСМ-Нафта, Motto, Восток і Brent Oil.


➡Відкриваємо ❗❗Збір коштів на на МАВІК 3. Гарячі хлопці - На гарячому напрямку..😎 Як завжди є потреба в дронах..!!
Сльозливого тексту не буде, самі знаєте, як це важливо..!! Віримо, Ви втомлені. Але, там нашим захисникам важче в рази. Разом до перемоги..
🎯Ціль: 115 000 ₴ Для переказу тисність на 👉 Посилання на банку або ж номер картки 5375 4112 0962 9158

Всім здоров'я❤️


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇
1 Комментар
  1. дмитрий говорить

    так когда вы уже нажретесь народ и так уже с голоду пухнет

Залиште відповідь