Електричний Fiat 500 буде вироблятися в Італії

Fiat 500
0 230

Компанія Fiat Chrysler Automobiles оголосила, що інвестує 700 мільйонів євро у свій найбільший завод по виробництву Mirafiori в Турині. Інвестиція запустить виробництво електричної версії Fiat 500.

Нова виробнича лінія FSA в Mirafiori
Нова виробнича лінія FSA в Mirafiori

Це рішення було прийнято після фіаско переговорів про злиття з Renault. Нагадуємо, що його заблокували французькі політики, які боялися втратити контроль над французькою компанією.

Для виробництва Mirafiori буде побудована нова технологічно розвинена лінія виробництва. Завдяки їй вдасться виготовляти 80 000 автомобілів на рік. Продуктивність може бути збільшена при необхідності.

На Туринському заводі, який є найбільшим виробничим заводом Fiat, працює 3500 людей. Проте,  цьогоріч, згідно з повідомленнями незалежних організацій з моніторингу ринку, було задіяно близько 10 відсотків виробничих потужностей.

Завод, який раніше виробляв, серед інших низку моделей Lancia та Alfa Romeo Mito, з кінця виробництва останньої моделі у 2018 році випускає тільки Maserati Levante.

Очікується, що виробництво Fiat 500 Electric розпочнеться у другому кварталі наступного року. Також у наступному році стартує гібридне виробництво Levante.

Завод Mirafiori
Завод Mirafiori

Інвестиція в 500e є частиною більш широкого плану, який передбачає, що в 2019-2021 роках Fiat Chrysler Automobiles витратить 5 мільярдів євро, завдяки чому оновить модельний ряд, представивши 13 нових або сильно оновлених транспортних засобів. Крім того, компанія має намір вийти на ринок транспортних засобів з альтернативним приводом, представивши 12 електрифікованих версій нових або існуючих моделей. Серед них буде і Ducato з електричним приводом та джип Renegade у гібридній версії Plug-in.

 

Дослівно “Plug-In” з англ. перекладається як штепсельне з’єднання (роз’єм для підключення електроприладів до електромережі). У нашому випадку ми називаємо його гібридом, що підзаряджається. Відмінність Plug-In від інших електроавто полягає у наявності додаткової літій-іонної батареї великої ємності, яка заряджається з електромережі.

А що відомо про Fiat 500 Electric? 

Поки що нічого. Нагадуємо, що італійці випускають електричний Fiat 500e з 2013 року. Автомобіль виготовляється в Мексиці та продається лише у двох штатах США: Орегоні та Каліфорнії.

Автомобіль працює від електродвигуна з 83 кВт (113 к.с.) і 199 Нм крутного моменту. Електрична “п’ятисотня” розганяється до 100 км/год за 10,5 с. Акумулятор має велику потужність 24 кВт/год, дальність дії – близько 150 кілометрів. Час зарядки, залежно від використовуваного зарядного пристрою, становить від 4 до 8 годин.

В Турині, однак, випускається абсолютно нова версія, яка буде мати лише спільну назву з американським автомобілем.

Однак досі невідомо, яким буде майбутнє заводу “Тихи”, який впродовж багатьох років бере участь у виробництві Fiat 500. Розташування виробництва в Турині нового електричного покоління цієї моделі може бути не гарною новиною. Якщо в майбутньому з’являться бензинові версії цього автомобіля, розділяти виробництво обох сортів не буде сенсу економічно.

 

 

➡Автотовари купити можна ТУТ
➡Хочете заощадити 50 гривень при оформленні автомобільної страхівки ОСАГО? Переходьте - СЮДИ і вводьте промокод AVTOSOTA.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.