Названо причини вимушеного закриття заводів відомим автомобільним виробником

0 111

Чеські заводи Skoda Auto Volkswagen не працюватимуть з 23 грудня 2021 року до 10 січня 2022 року, повідомляє Reuters.

Це пов’язано з перебоями в поставках запчастин — нестачею електронних комплектуючих, на яку страждають автовиробники всього світу.

Офіційний різдвяний відпочинок для співробітників чеського автовиробника триватиме до 1 січня 2022 року, а решту буде оформлено як вимушений простий, під час якого працівникам виплачуватимуть 80% від зарплати.

Внаслідок цього спад виробництва компанії у грудні становитиме до 25%. Пауза також позначиться на наявності автомобілів марки Skoda у мережі збуту.

Нагадаємо, в 2021 році автомобільні компанії страждають від нестачі мікросхем. В останні кілька місяців багато хто з них був змушений прийняти складні рішення, пов’язані з виробничими операціями. Деякі заводи призупинили виробництво, інші продовжували випускати автомобілі без певних систем, таких як сенсорні екрани, підігрів сидіння.

У результаті прогнозується, що за 2021 рік автовиробники випустять на 7,7 млн. автомобілів менше, ніж планували спочатку. Експерти вважають, що компанії-виробники можуть втратити $210 млрд.

Хочете заощадити 50 гривень при оформленні автомобільної страхівки ОСАГО? Переходьте - СЮДИ і вводьте промокод AVTOSOTA. Також, читайте Avtosota в - Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.