Відтепер українці реєструватимуть авто по-новому

0 326

Влада України підготувала кілька приємних сюрпризів для автовласників. За повідомленням МВС, реєструвати автомобіль тепер можна у будь-якій точці країни незалежно від прописки.

Реєстрація автомобіля у будь-якій точці України

Однією з головних позитивних новин для українських автомобілістів є те, що пройти реєстрацію транспортного засобу можна будь-де, де є сервісний центр МВС. При цьому не важливо, в якому місті прописаний майбутній власник передбачуваного транспортного засобу.

Наприклад, якщо автомобіль продається в Києві, а покупець прописаний у Чернівцях, це тепер не стане перешкодою для оформлення авто. На думку влади, це нововведення додасть комфорту українцям і суттєво розширить свободу вибору для придбання автомобіля.

Крім цього, нововведення дозволяє не перейматися прив’язкою номерних знаків до місця реєстрації власника. Тепер це не має сенсу, тому що пересуватися автомобілем можна вільно в будь-якій області незалежно від прописки.

Щоб записатися на реєстрацію транспортного засобу, необхідно зайти на офіційний сайт Головного сервісного центру МВС, потім вибрати розділ «запис у е-чергу», а потім здійснити процедуру.

Як альтернативний спосіб – взяти талон у відповідному терміналі. До того ж, це можна зробити в будь-якому відділенні.

МВС графік роботи

Будь-який номерний знак у вільному доступі

Окрім того, сервісний центр МВС України запустив ще одну зручну послугу – пошук вільного номера для автомобіля. За допомогою цього функціоналу можна в режимі онлайн дізнатися про всі доступні номерні знаки. Таким чином, вибрати відповідний номер для свого ТЗ з певним набором цифр тепер не складе труднощів.

Для пошуку номера пропонується два варіанти дій:

  • Пошук числової комбінації.
  • Пошук у області.

Першим способом автовласник зможе вибрати номер із певними цифрами, які є у всіх сервісних центрах. За допомогою другого, можна знайти номерні знаки в конкретному регіоні. При цьому буде вказано вартість номера та в якому сервісному центрі він знаходиться на даний момент.

Хочете -50 гривень на поліс ОСАГО? Переходьте - СЮДИ і вводьте промокод AVTOSOTA
Також, читайте Avtosota в - Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.