Українець вигадав схему, як заправлятись на АЗС безкоштовно

0 1 161

Співробітник однієї із заправних станцій вирішив незаконним способом купувати паливо, застосовуючи спритну шахрайську схему. Використавши програму лояльності зловмисник надавав собі бонуси, а також пропонував потенційним покупцям паливо за заниженою ціною.

Таким чином, колишній працівник заправного комплексу майже за рік зміг заправити свій автомобіль на загальну суму близько 191 тисяч гривень.

Якщо більш детально, то схема обману клієнтів заправки виглядає приблизно так:

  • Працівник АЗС мав доступ до програми лояльності компанії-власника заправки.
  • За рахунок цього зловмисник надавав собі бонусні бали клієнтів.
  • Накопичені бонуси дозволяли йому заправляти свій автомобіль.

Крім того, як стало відомо під час слідства, чоловік пропонував покупцям паливо зі суттєвою знижкою.

Ця приступна схема була розкрита після того, як багато покупців цього заправного комплексу стали скаржитися адміністрації, що у них пропадають бонуси з карт лояльності.

карта лояльності

Співробітниками правоохоронних органів було виявлено громадянина України, який раніше не притягувався до відповідальності.

У ході судового засідання суд Черкаської області визнав чоловіка винним та засудив до трьох років позбавлення волі з випробувальним строком на два роки.

Раніше ми також повідомляли, що в Україні у злісних порушників та не платників штрафів вилучатимуть транспортні засоби. Влада країни таким чином намагається посилити міру покарання щодо певних осіб. Таке рішення було ухвалено після резонансних ДТП із летальними наслідками, що сталися у Харкові.

Перші вилучення автомобілів вже було проведено. Вони відбулися спочатку у Харкові, а потім у столиці. Пізніше такий захід має поширитись по всій Україні. Плюс до цього готується законопроект, який передбачає збільшення термінів позбавлення волі за аварії на дорогах, внаслідок яких травмовані та загиблі.

Хочете -50 гривень на поліс ОСАГО? Переходьте - СЮДИ і вводьте промокод AVTOSOTA
Також, читайте Avtosota в - Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.