Новий кросовер Kia отримав 27-дюймовий екран, дисплей замість решітки радіатора і салон-трансформер

0 893

Південнокорейський автомобільний бренд Kia публічно представив концептуальну версію електричного кросовера Concept EV9. Презентація відбулася в Лос-Анджелесі в рамках автомобільного шоу.

Відомо, що новий концепт покликаний визначити вектор розвитку компанії в даному класі автомобілів. Очевидно, до такого рішення власників компанії підштовхнули хороші результати електричної моделі Kia EV6.

Kia Concept EV9

Дивлячись на новику електричного концепту, можна сказати, що модель виглядає масивно, помітно і ультрасучасно. В екстер’єрі можна виділити гострі незграбні форми, унікальний дизайн, наявність декоративних накладок і більші колеса з унікальним малюнком колісних дисків.

В основу Concept EV9 покладена сучасна модульна платформа E-GMP, яка також використовується в інших електромобілях компанії.

Розміри Kia Concept EV9 (мм):

* Довжина – 4930;
* Ширина – 2055;
* Висота – 1790;
* Колісна база – 3100.

На одному заряді автомобіль здатний проїхати до 480 кілометрів. Підзарядка акумулятора може виконуватися за допомогою 350-кіловатного терміналу. Час поповнення енергії з 10 до 80 відсотків займає близько 20-30 хвилин.

Цікавою особливістю електромобіля є його передня частина, де замість решітки радіатора розташувався дисплей. Він здатний виконувати функцію габаритних вогнів, а також влаштовувати своєрідне «світлове шоу».

Kia Concept EV9
Ще, серед цікавих рішень, можна відзначити наявність сонячних панелей, розташованих в районі капотних повітропроводів. В якості бічних дзеркал використовуються інноваційні камери спостереження.

Що стосується внутрішнього простору, то тут виділяється великий 27-дюймовий сенсорний дисплей, за допомогою якого можна управляти мікрокліматом, мультимедією і унікальними регулюваннями в салоні, здатними кардинально трансформувати внутрішнє оздоблення.

Так, серед внутрішніх трансформацій інтер’єру є три режими: “Активний”, “Пауза” і “Задоволення”.

Перший має на увазі створення сприятливих умов при русі авто, другий – під час стоянки розгортає сидіння обличчям один до одного, а другий ряд трансформується в стіл. Третій режим – найбільш актуальним буде для більш довгої стоянки з можливістю милуватися навколишнім середовищем.

Хочете -50 гривень на поліс ОСАГО? Переходьте - СЮДИ і вводьте промокод AVTOSOTA
Також, читайте Avtosota в - Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.