Стало відомо, за що українців позбавлятимуть волі та забиратимуть назавжди посвідчення водія

0 392

Більш жорсткі покарання пропонується запровадити щодо винуватців ДТП, у яких загинули чи травмувалися люди. Також нові зміни передбачені щодо нетверезих водіїв, з вини яких скоєно правопорушення з подібним наслідком.

У зв’язку з цим у Верховній Раді зареєстровано чотири відповідні законопроекти.

Якщо говорити детальніше, то пропонуються такі законопроекти:

  • Під номером «6240-2» – за скоєння смертельної ДТП термін ув’язнення може становити від п’яти до восьми років, а також позбавлення посвідчення водія на п’ять років.
  • Під номером «6240-1» – за скоєння дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої травмовано людей або загинула людина, передбачається тюремний термін 7 -12 років. Також позбавлення прав на строк від п’яти до семи років.
  • Покарання у вигляді ув’язнення від 6 до 12 років передбачається за ДТП, в якій загинули кілька осіб, при цьому позбавлення прав від 6 до 15 р. Смертельна ДТП, вчинена нетверезим водієм – позбавлення волі від 8 до 12 р, позбавлення прав від 15 до 20 років. Теж, досконале повторно – висновок на 12-15 р, позбавлення прав на 20 р.

ДТП

Окремо варто розглянути запропонований законопроект за номером «6240».

  • Законопроектом передбачається позбавлення волі за скоєння ДТП, у якому загинула чи травмувалася одна людина терміном 5-8 років. Також позбавлення прав водія на 3-5 років.
  • Таке правопорушення, але якщо загиблих вже кілька людей, то термін ув’язнення може становити від 8 до 12 років, а також довічне позбавлення прав.
  • За порушення дорожньо-транспортного порушення у стані сп’яніння, внаслідок якого загинула одна людина – ув’язнення терміном 8-12 років, а також позбавлення керування транспортним засобом довічно.
  • Теж правопорушення, але вже з кількома загиблими пропонується позбавляти волі від 12 до 15 років і довічно позбавляти прав водія.
Хочете -50 гривень на поліс ОСАГО? Переходьте - СЮДИ і вводьте промокод AVTOSOTA
Також, читайте Avtosota в - Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.