Українсько-китайський електрокар отримав дальність ходу 200 кілометрів

0 156

Електричні автомобілі набувають все нові форми і призначення. Так, нещодавно мережа супермаркетів “Сільпо” приступила до випробувань субкомпактного міського електромобіля Konyk, який реалізується українським підприємством “Електропрайд”.

Користь електромобіля Konyk

В ході пілотного проекту буде протестовано два електромобілі. Дані моделі проїдуть дорогами Києва, а метою такого випробування є виявлення можливостей і доцільності використання цього авто в якості транспорту для доставки товарів.

Повідомляється, що подібні електромобілі будуть дуже корисними особливо в холодну пору року в осінньо-зимовий період. Тому як використання двоколісного транспорту в цей період є вкрай важким.

Серед основних переваг даного електрокара є наявність даху над головою (в порівнянні з двоколісними ТЗ), який вберігає вантаж і водія від опадів, а також обігрівача в салоні. Крім того чотири колеса на засніженій дорозі завжди краще, ніж два, а якщо сюди ще додати прийнятну ціну, то такий спосіб доставки і зовсім можна вважати ідеальним.

Konyk

Можливості електромобіля

Що стосується самого електромобіля Konyk, то відомо, що машина базується на платформі, виготовленій китайськими розробниками. В Україні над нею працює компанія “Електропрайд”, удосконалюючи її технічну складову. По ходу робіт виконується модернізація ходової частини авто, системи управління батареями і вносяться зміни в силову конструкцію. Таким чином компанія не є її виробником, а всього лише її адаптує під ті чи інші вимоги замовника.

У базовій комплектації вантажний електромобіль коштує $ 6,5 тис. Його пробіг на одному заряді – близько 100 км.

“Ми можемо зробити, щоб konyk проїжджав і 150 км, і 200 км, але цю буде вже інша ціна”, – зазначив Костянтин Сипайло. “Наприклад, в комплектації, що дозволяє проїхати 200 км без підзарядки, автомобіль буде коштувати на $3 тис.дорожче”.

За словами представника компанії «Електропрайд», дана модель відмінно підходить під нашу кліматичну зону і для завантажених доріг великих міст.

На сьогоднішній день, Konyk користується досить непоганим попитом в якості комерційного транспорту. Найчастіше його замовляють під потреби ресторанів, кафе, а також доставки автозапчастин.

Хочете -50 гривень на поліс ОСАГО? Переходьте - СЮДИ і вводьте промокод AVTOSOTA
Також, читайте Avtosota в - Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.