Вживані, але досі преміальні: які автомобілі бізнес-класу можна придбати в Україні

0 242

Придбати преміальний новий автомобіль – завдання досить складне навіть за наявності «товстого» гаманця. Це обумовлено високою вартістю такої машини та її дорогим обслуговуванням в ході експлуатації.

А що робити, якщо дуже хочеться, але грошей на такий автомобіль не вистачає? Як альтернативу пропонуємо список преміальних авто, але вже з пробігом. Такі моделі на вторинному ринку найчастіше коштують не надто дорого, та й стан у них цілком прийнятний.

 

Серед усього розмаїття автомобілів класу люкс пропонуємо до вашої уваги такі:

  • Mercedes S-class – W140. Цю модель можна назвати легендарною. Незважаючи на її поважний вік, вона, як і раніше, може дати фору не тільки своїм «ровесникам», а й автомобілям молодшим. Ціна варіюється в межах 4-6 тис доларів.

Mercedes S-Class W140

  • Lexus LS. Цей автомобіль може порадувати гарною стійкістю до корозії, порівняно багатим оснащенням, невибагливим мотором та витривалою ходовою. Його ціна – близько 6 тис дол.
  • Porsche Cayenne. Цей кросовер першого покоління також вартий уваги. Його якості відомі багатьом автомобілістам, а цінник на вторинному ринку не перевищує 10 тис дол.
  • BMW 7-Series (E65). У різних людей цей автомобіль залишає різні враження. Але можна сказати точно, модель заслуговує на окрему увагу і цілком може конкурувати серед своїх однокласників. Ціна – від 10 до 11 тис дол.
  • Volkswagen Phaeton. Можливо, хтось і зовсім не чув про таку модель, а можливо, хтось закохався в неї, як то кажуть, з першого погляду. Розкішний салон, увага до деталей, преміальні матеріали обробки, висококласне виконання – все це про цю модель. Її вартість на ринку становить близько 14 тис дол.

Volkswagen Phaeton

Підсумовуючи, можна сказати, що серед люксових авто з пробігом цілком можна підібрати пристойний варіант за помірну суму як альтернативу новому авто.

Хочете заощадити 50 гривень при оформленні автомобільної страхівки ОСАГО? Переходьте - СЮДИ і вводьте промокод AVTOSOTA. Також, читайте Avtosota в - Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.