Український дизайнер показав перші фото нового хетчбека А-класу Tavria Nova

0 7 287

В інтернеті з’явилися рендерні зображення можливої ​​майбутньої української моделі Таврія Нова. За задумом автора зображень Романа Прядка саме таким міг би бути рестайлінговий автомобіль запорізького автовиробника.

Варто зазначити, що «нова» Таврія автором виконана у вигляді піднятого тридверного хетчбека. Колісна база авто становитиме не більше 2,4 метра, таким чином, ця модель відповідає А-класу.

Лицьова частина моделі та профіль

Щодо лицьової частини машини, то тут можна виділити:

  • стильну головну оптику із вбудованими світлодіодами,
  • масивний бампер;
  • ледь помітні фальшрадіаторні грати,
  • велику площу капота.

Профільна сторона авто привертає увагу унікальними стилізованими колесами, пластиковим обважуванням чорного кольору, великими колісними арками, скромними за розмірами дзеркалами і характерною выштамповкою на боковинах.

Задня частина автомобіля

Тильна сторона моделі також виглядає привабливо та сучасно. Тут можна зазначити:

  • світлодіодне обведення фар,
  • такий же масивний бампер із пластиковою вставкою,
  • спойлер над заднім склом, а також нішу під номерний знак із великим написом «TAVRIA».

Цікаві рішення

Окремо варто виділити стилізований логотип компаніі попереду моделі та наявність бічних порогів. Візуально можна зрозуміти, що дорожній просвіт вигаданого автомобіля явно збільшений, а на додачу з пластиковими накладками на кузові, це може говорити про хороші вседорожні якості машини. Так що такий хетчбек Таврія Нова цілком міг би стати найкращим варіантом для експлуатації у міських умовах.

Ще цікаво те, що ця новинка могла б стати екологічно чистим транспортним засобом. Тобто мати у своїй начинці електричну тягу.

Раніше повідомляли, що Запорізький автозавод міг би випускати новий кросовер ЗАЗ Chance українського виробництва. У зв’язку з цим у Мережі було показано рендери можливого автомобіля. Він виконаний у ретро-стилі, а його технічну начинку складають агрегати французьких та південнокорейських автомобільних компаній.


➡Відкриваємо ❗❗Збір коштів на на МАВІК 3. Гарячі хлопці - На гарячому напрямку..😎 Як завжди є потреба в дронах..!!
Сльозливого тексту не буде, самі знаєте, як це важливо..!! Віримо, Ви втомлені. Але, там нашим захисникам важче в рази. Разом до перемоги..
🎯Ціль: 115 000 ₴ Для переказу тисність на 👉 Посилання на банку або ж номер картки 5375 4112 0962 9158

Всім здоров'я❤️


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь