Який кросовер Skoda, Nissan і Chery обрати замість бестселера Kia

Skoda Kamiq
0 229

Південнокорейський кросовер Kia Sportage завоював високу популярність не лише на світових ринках, а й в Україні. Заслуга такого попиту більшою мірою є – відносно невисокий цінник на модель і цілком пристойна якість виконання.

У той же час, якщо спробувати знайти альтернативу даної моделі за ті ж гроші, то таких автомобілів знайдеться не так вже й багато, але вони є.

За пропоновану стартову суму у розмірі 20 тисяч доларів Kia Sportage пропонується з бензиновим 1,6-літровим мотором, переднім приводом, механічною коробкою передач та набором стандартного обладнання.

Kia Sportage

А тепер давайте спробуємо порівняти з альтернативними варіантами авто за приблизно таку саму ціну:

  • Chery Tiggo 4 – модель може похвалитися цінником у 16,2 тисяч доларів, але при цьому покупець отримує 1,5-літровий бензомотор, варіатор і багату комплектацію. Потрібно пам’ятати, що це таки китайський автопром.
  • Наступним конкурентом можна цілком вважати модель Suzuki Vitara. Цей автомобіль у базовому виконанні вписується в ціну 18,4 тис доларів, але при цьому не може порадувати добротним оснащенням. В активі авто – 1,6-літровий мотор та «механіка».
  • Skoda Kamiq цілком може скласти конкуренцію корейському авто. За 20 тис доларів пропонується отримати 1,6-літровий двигун із автоматичною КПП. У довесок є круїз-контроль, запуск двигуна з кнопки, обігрів кермового колеса та ін.
  • Nissan Juke також здатний скласти альтернативу. За 19,7 тис доларів покупець отримає авто у базовій комплектації з двигуном об’ємом 1,0 л. У складі оснащення тут буде датчик дощу, клімат-контроль, камера заднього огляду та ін.
  • Ще один представник японського виробника – Nissan Qashqai. Ця модель вартістю 20 тис доларів порадує свого господаря турбованим 1,2-літровим мотором, механічною КПП, а також круїз-контролем та кондиціонером у своїй комплектації.
Хочете заощадити 50 гривень при оформленні автомобільної страхівки ОСАГО? Переходьте - СЮДИ і вводьте промокод AVTOSOTA. Також, читайте Avtosota в - Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.