Міністерство економіки України встановило нову граничну вартість дизельного пального та бензину

0 92

Влада України у особі Мінекономіки опублікувала нові граничні ціни на бензин та ДП. Автозаправні станції тепер здійснюють свою націнку на вартість палива виходячи з останніх нововведень.

Середня розрахункова ціна бензину та ДП зменшилась

Таким чином, середня розрахункова ціна «звичайного» бензину наразі становить 28,18 грн/літр, а дизельного палива – 24,55 грн/л. З цього випливає, що вартість цих видів палива дещо зменшилась. Середня ціна бензину опустилася на 22 копійки за літр, а дизельного пального на 35 копійок за літр.

Щодо максимальної вартості непреміальних бензину та дизельного палива у роздрібному продажу, то цей показник не повинен перевищувати 33,18 грн за літр та 31,55 грн/літр відповідно. Перегляд цін на паливо Міністерством економіки відбувається щомісяця у певні числа. Остання зміна до цього відбулася на початку листопада поточного року.

Зміни у розрахунковій формулі

Ще також можна відзначити, що уряд порівняно недавно вніс зміни до розрахункової формули середньої вартості палива. Тепер у базу закладаються транспортні витрати реалізатора: 66 копійок на літрі бензину з урахуванням ПДВ та 73 копійки на літрі ДП.

Проте кінцева надбавка у вартості пального не може перевищувати п’яти гривень на літрі бензину та семи гривень на літрі ДП. Ці обмеження діють на період карантину.

Раніше ми також повідомляли, на яких АЗС 95-й бензин продається якісніший і відповідний необхідному стандарту, а на яких не відповідає необхідним нормам. Так, наприклад, на заправках мереж Prime, ZOG, OKKO та WOG було виявлено якісний «п’ятий» бензин. А нижчого сорту паливо виявлено у мережах МОТТО, БРСМ-Нафта, Циклон (бочка) та БрентОйл. Аналіз проводили незалежні експерти у лабораторних умовах.


➡Відкриваємо ❗❗Збір коштів на на МАВІК 3. Гарячі хлопці - На гарячому напрямку..😎 Як завжди є потреба в дронах..!!
Сльозливого тексту не буде, самі знаєте, як це важливо..!! Віримо, Ви втомлені. Але, там нашим захисникам важче в рази. Разом до перемоги..
🎯Ціль: 115 000 ₴ Для переказу тисність на 👉 Посилання на банку або ж номер картки 5375 4112 0962 9158

Всім здоров'я❤️


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь