Стало відомо, в яких областях України найбільше розмитнили автомобілів на єврономерах

Розмитнення

За повідомленням аналітиків, в Україні за поточний рік станом на жовтень місяць було розмитнено понад 411 тисяч автомобілів на іноземних номерах. Так, найактивнішими у країні за цим показником стали п’ять регіонів. На їхню частку припала третина всіх ввезених машин.

Найбільше реєстрацій припало на Львівську область – 36,8 тисячі автомобілів. Найпопулярнішою моделлю тут став Volkswagen Golf. З січня до жовтня поточного року вдалося зареєструвати 2475 таких моделей.

Другий рядок своєрідного рейтингу займає Київ із показником майже 35 тисяч машин. Тут рекордсменом стала модель Hyundai Sonata. Таких автомобілів було ввезено та розмитнено у кількості майже 1850 одиниць.

Дніпропетровська область посідає третю позицію. Номери цієї області отримали майже 25,6 тисячі машин. Серед часто ввезених стала модель Renault Megane – 1572 од.

Renault Megane

Київській області дісталося четверте місце. Кількість ввезених автомобілів з пробігом становила близько 25 тисяч. Найбільшою популярністю мала ще одна модель німецького бренду – Volkswagen Passat. Власниками стали майже півтори тисячі автомобілістів.

Замикає п’ятірку рейтингу Одеська область. Найпопулярнішою тут моделлю виявилася також Хюндай Соната, кількість зареєстрованих авто з пробігом становить понад 1100 машин, а загальна сума 23 тисячі ТЗ.

Раніше ми також повідомляли, що в Україні закінчився період пільгового розмитнення транспортних засобів. За період із червня по 10 листопада цього року було розмитнено близько 85 тисяч машин на іноземних номерах. Найчастіше автомобілі розмитнювалися через Закарпатську, Київську та Одеську митниці.

Починаючи з 11 листопада, поліція України має право виписувати штраф за автомобіль з іноземними номерними знаками. Сума штрафу може становити від 8500 грн. до 170 тис. грн. У тому числі можлива конфіскація ТЗ.