Стало відомо, які машини найчастіше продаються зі скрученим пробігом

0 666

Кожна п’ята машина на українському вторинному ринку продається зі скрученим пробігом. Найчастіше йдеться про авто старше 10 років, повідомляє компанія Autolist.

Частка автомобілів старше 10 років із зменшеним пробігом становить близько 60%, а дані на одометрі таких авто скручуються в середньому на 60 тисяч кілометрів та більше. Якщо говорити про машини молодше 6 років, то в них у чотири рази рідше занижують кілометраж, а роблять це в середньому на 30 – 40 тис. км.

пробіг автомобіля

Найчастіше скручують пробіг на автомобільних марках Chrysler і Dodge — приблизно в 40% випадків. У півтора рази рідше занижують дані одометра на Infiniti, Jaguar, Land Rover та ВАЗ. Найрідше зазнають махінацій з пробігом автомобілі марки Suzuki – 9% випадків. Лідером зі скручування пробігу серед китайських авто є марка Chery (16%).

Дані по скручуванні пробігу на популярних в Україні авто:

  • Hyundai – 15,4%;
  • Skoda – 15,2%;
  • Renault – 14,0%/
пробіг автомобіля
Скріншот оголошення на одному із українських сайтів по продажу автомобілів

Лідером серед моделей із зміненими даними подоланого кілометражу виявилася Nissan Teana — скрутці пробігу зазнав кожен третій автомобіль.

Що стосується кросоверів та позашляховиків, то нерідний пробіг частіше виявляється у BMW X5 та Volkswagen Touareg (по 20%). Найкращий показник у цьому сегменті відзначений у Mazda CX-5. Він становить 8% випадків.

На ВАЗах пробіг скручують приблизно 25% випадків. Найчастіше зазнають махінацій моделі сімейства «Самара» першого покоління — 2108, 2109 та 21099 (44%). Рідше це відбувається із LADA XRay (3,4%).

Хочете -50 гривень на поліс ОСАГО? Переходьте - СЮДИ і вводьте промокод AVTOSOTA
Також, читайте Avtosota в - Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.