Складено перелік бюджетних автомобілів в Україні: альтернатива Renault Duster

Renault Duster
0 1 613

Кросовер Renault Duster відомий своєю популярністю не лише в Україні, а й на інших європейських та світових ринках. Насамперед, така затребуваність моделі обумовлена ​​доступною вартістю машини – 360 тис грн. У цій статті ми спробуємо розглянути інші бюджетні авто, які можна умовно розглядати як альтернативу кросоверу.

Варто відразу зробити застереження, з усіх доступних машин на українському ринку, дешевше за Duster тільки його «родич» – Sandero Stepway. Початкова ціна останнього складає близько 342 тисячі гривень. Незважаючи на те, що це не кросовер, а хетчбек, модель має приблизно такий самий вільний простір усередині і оснащена переднім приводом як і Duster в базовому виконанні.

Renault Sandero Stepway2

Однак існує ще одна бюджетна модель з вартістю нижче, ніж у «француза» – Chery Tiggo 2. Ціна складає близько 286 тис грн.

Suzuki Ignis також привертає увагу. Ця модель є гібридом з витратою палива в змішаному режимі близько чотирьох літрів на сотню пробігу. Ціна “японця” дорівнює 437 тис грн.

З найбільших за розмірами автомобілів можна зупинити свій вибір на моделі Suzuki Vitara. За нього виробник просить 477 тис. грн.

За ціну в 485 тисяч можна придбати південнокорейську модель Kia Stonic у мінімальному виконанні, що вирізняється своїм дизайном зовнішності та непоганим інтер’єром.

Hyundai Venue можна також розглядати як альтернативу Renault Duster. Модель має своєрідну зовнішність, але її цінник на порядок вищий.

 

На українському ринку можна помітити Nissan Juke, вартість якого дорівнює 512 тис гр.

І насамкінець, у бюджетному ціновому сегменті можна звернути увагу на Suzuki Jimny з ціною 613 тисяч і повним приводом у комплектації. Адже Рено Дастер з колісною формулою 4×4 коштує також на порядок дорожче – близько 510 тис грн.

Хочете заощадити 50 гривень при оформленні автомобільної страхівки ОСАГО? Переходьте - СЮДИ і вводьте промокод AVTOSOTA. Також, читайте Avtosota в - Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.