Які автомобільні бренди почали дуже погано продаватися в Україні?

0 332

Експерти проаналізували український авторинок і зафіксували спад продажів нових автівок за підсумками жовтня місяця 2021 року.

Таким чином, продаж нових легкових машин склав 8000 примірників. Це говорить про спад на 8% в порівнянні з роком раніше і на 14% менше щодо вересня поточного року.

Причинами такої слабкої реалізації називається світова криза з електронними компонентами до автомобілів. Скоріш за все, така проблема торкнулася і український авторинок. Втім, деяким компаніям вдалося скористатися ситуацією і наростити свої продажі.

Як і раніше лідируюче перше місце в рейтингу продажів займає японський виробник Toyota. У порівнянні з вереснем цього року, продажі цієї компанії в Україні скоротилися майже на 18%.

Toyota Land Cruiser 200

Друге місце займає французький бренд Renault – його показник впав майже на 27%. Третя позиція дісталася південнокорейському Kia з падінням на 33,6%.

А ось китайські автомобілі Chery, навпаки, збільшилися в реалізації – їх надбавка склала трохи більше 25%. Таке зростання дозволило компанії підвищитися в рейтингу на чотири пункти.

Далі на п’ятому місці знаходиться Mitsubishi із зростанням продажів в 3,4%, а на шостому – Hyundai з падінням на 11,5%.

Сьоме місце – Nissan з позначкою 14,7% скорочення реалізації авто.

Suzuki Swift

До позитивних показників продажів можна віднести ще один японський бренд – Suzuki. Тут зростання склало 8,6%, що дозволило компанії піднятися в загальному рейтингу на дві позиції.

Чеська Skoda залишилася на дев’ятій сходинці, але кількість продажів скоротилася на 13,4%.

Першу десятку замикає Mercedes-Benz – 3,4% з відміткою мінус.

Далі місця з 11-го по 20-е розподілилися наступним чином: BMW (-7%), Peugeot (+20,1%), Mazda (-21,4%), VW (-60,8%), Ford (+39,2%), Lada (-23,9%), Volvo (+30,4%), Lexus (-33,2%), Land Rover (+5%) і Citroen (+76,2%).


➡Відкриваємо ❗❗Збір коштів на на МАВІК 3. Гарячі хлопці - На гарячому напрямку..😎 Як завжди є потреба в дронах..!!
Сльозливого тексту не буде, самі знаєте, як це важливо..!! Віримо, Ви втомлені. Але, там нашим захисникам важче в рази. Разом до перемоги..
🎯Ціль: 115 000 ₴ Для переказу тисність на 👉 Посилання на банку або ж номер картки 5375 4112 0962 9158

Всім здоров'я❤️


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь