Які автомобільні бренди почали дуже погано продаватися в Україні?

Chery Tiggo 2

Експерти проаналізували український авторинок і зафіксували спад продажів нових автівок за підсумками жовтня місяця 2021 року.

Таким чином, продаж нових легкових машин склав 8000 примірників. Це говорить про спад на 8% в порівнянні з роком раніше і на 14% менше щодо вересня поточного року.

Причинами такої слабкої реалізації називається світова криза з електронними компонентами до автомобілів. Скоріш за все, така проблема торкнулася і український авторинок. Втім, деяким компаніям вдалося скористатися ситуацією і наростити свої продажі.

Як і раніше лідируюче перше місце в рейтингу продажів займає японський виробник Toyota. У порівнянні з вереснем цього року, продажі цієї компанії в Україні скоротилися майже на 18%.

Toyota Land Cruiser 200

Друге місце займає французький бренд Renault – його показник впав майже на 27%. Третя позиція дісталася південнокорейському Kia з падінням на 33,6%.

А ось китайські автомобілі Chery, навпаки, збільшилися в реалізації – їх надбавка склала трохи більше 25%. Таке зростання дозволило компанії підвищитися в рейтингу на чотири пункти.

Далі на п’ятому місці знаходиться Mitsubishi із зростанням продажів в 3,4%, а на шостому – Hyundai з падінням на 11,5%.

Сьоме місце – Nissan з позначкою 14,7% скорочення реалізації авто.

Suzuki Swift

До позитивних показників продажів можна віднести ще один японський бренд – Suzuki. Тут зростання склало 8,6%, що дозволило компанії піднятися в загальному рейтингу на дві позиції.

Чеська Skoda залишилася на дев’ятій сходинці, але кількість продажів скоротилася на 13,4%.

Першу десятку замикає Mercedes-Benz – 3,4% з відміткою мінус.

Далі місця з 11-го по 20-е розподілилися наступним чином: BMW (-7%), Peugeot (+20,1%), Mazda (-21,4%), VW (-60,8%), Ford (+39,2%), Lada (-23,9%), Volvo (+30,4%), Lexus (-33,2%), Land Rover (+5%) і Citroen (+76,2%).