З аукціону продали 16-річний Renault утроє дорожче, ніж він коштував спочатку

0 58

Компактний тридверний “заряджений” хетчбек Renault Clio V6 2005 року випуску був проданий з аукціону у Великій Британії у троє дорожче, ніж він коштував спочатку. Ціна склала 73 000 фунтів стерлінгів, у доларах – це близько 97 500. Новим власником авто 2005 року випуску став колекціонер, ім’я якого не розголошується.

Машина добре збереглася як зовні, так і внутрішньо. Очевидно, що за нею стежили та проводили необхідне обслуговування. До того ж, пробіг автомобіля становить лише 1570 км.

Така висока вартість компактного авто пояснюється тим, що модифікація випускалася обмеженим тиражем. Всього було вироблено 1309 одиниць, а жовтого кольору і з правим кермом взагалі лише 18 од.

З технічної точки зору ця модель зовсім не та, яку можна іноді зустріти на дорогах. Renault Clio у такому виконанні випускалася у 2001-2005 рр. невеликими партіями. Проданий з молотка автомобіль відноситься до однієї з останніх партій і вже має переналаштовану підвіску та форсований двигун.

Під капотом розташований атмосферний бензиновий агрегат об’ємом 3,0 літра з комбінацією циліндрів – V6. Потужність авто становить 255 «коней», а обертаючий момент досягає позначки 300 Нм. Провідними колесами є задні, швидкості перемикаються за допомогою механічної 6-ступінчастої коробки передач. З місця до сотні хетч здатний розганятися за 5,8 секунди. Відсутня система стабілізації, але при цьому є в наявності диференціал підвищеного тертя.

Комплектація Рено Кліо цілком пристойна. Тут можна виділити комбіновану обробку салону із замші та шкіри, електричні склопідйомники, алюмінієві декоративні накладки на педалях, а також наявність круїз-контролю та кондиціонера.

Також до автомобіля додається сервісна книга та рахунки обслуговування за всі 16 років існування машини.

Хочете -50 гривень на поліс ОСАГО? Переходьте - СЮДИ і вводьте промокод AVTOSOTA
Також, читайте Avtosota в - Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.